Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 28.09.2017 19:38
God of War. Zwiastun przedstawiający ognistego trolla
1073V

God of War. Zwiastun przedstawiający ognistego trolla

God of War dostarcza nowy klimatyczny zwiastun, a na nim możemy ujrzeć jednego z przeciwników, który stanie na naszej drodze. Twórcy przybliżają sylwetkę ognistego trolla.

God of War skupi się na relacji ojca z synem. Studio zmienia format i celuje w bardziej filmową narrację przypominającą nieco podejście znane z Uncharted 4: Kres Złodzieja i The Last of Us. Nie zabraknie jednak obowiązkowej walki i brutalnych starć z przeciwnikami. Wiemy, że na naszej drodze staną ogniste trolle - będą to wielkie i groźne bestie.

God of War - animacje przeciwników lepsze niż kiedykolwiek

God of War znacząco zmienia formułę całej gry. Starcia tym razem będą bardziej osobiste i będą przebiegać na mniejszą skalę. Zmieni się również klimat i mitologia, która zabierze nas tym razem w świat nordyckich wierzeń. Twórcy kontynuują inicjatywę The Lost Pages of Norse Myth i przedstawiają kolejny zwiastun. Ten przybliża ognistego trolla - jednego z przeciwników, który trafi pod topór Kratosa.

God of War - zwiastun The Lost Pages of Norse Myth: A fire troll

God of War zadebiutuje w pierwszych miesiącach 2018 roku. Do tego czasu możemy liczyć na kolejne odcinki ujawniające zagubione karty z nordyckiej księgi.

Źródło: YouTube (PlayStation)

Tagi: god of war playstation 4 Sony Interactive Entertainment sony santa monica wideo

Nie przegap