Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 28.09.2017 19:06
Call of Cthulhu nie zadebiutuje w tym roku - gra została opóźniona
305V

Call of Cthulhu nie zadebiutuje w tym roku - gra została opóźniona

Zła wiadomość dla wyznawców kultu wielkiego przedwiecznego. Dobrze zapowiadający się horror Call of Cthulu to kolejna gra, która nie dotrze do graczy w pierwotnie zaplanowanym terminie.

Call of Cthulhu zapowiada się na niezwykle klimatyczny horror o ciężkiej atmosferze. Całość osadzona zostanie w bogatym świecie wykreowanym przez Howarda Lovecrafta. Pod względem rozgrywki możemy liczyć na tytuł mieszający w sobie elementy gier RPG i przygodówek. Nie zabraknie także skradania w mroku.

Call of Cthulhu zabiera nas do koszmarów z umysłu Lovecrafta

Call of Cthulhu podzieli niestety los Red Dead Redemption 2 i Vampyra - twórcy nie wyrobią się z pracą w tym roku i opóźnili debiut swojej gry. Nie znamy dokładnej daty premiery, ale studio obiecuje podać ją najszybciej jak to możliwe. Obecnie pracownicy są w pełni skupieni na pracy i pragną dostarczyć jak najlepszą grę.

Call of Cthulhu opowie historie prywatnego detektywa Edwarda Pierce. Naszym zadaniem będzie odkryć tajemnicę stojącą za śmiercią znanej artystki i jej rodziny. W ten sposób trafimy na wyspę Blackwater i będziemy musieli uważać, aby nie postradać zmysłów.

Call of Cthulhu - zwiastun E3 2017

Źródło: http://www.doyouevengamebro.net/call-cthulhu-delayed-2018/

Tagi: Call of Cthulhu Focus Home Interactive Frogwares playstation 4 wideo

Nie przegap