Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 28.09.2017 17:00
Red Dead Redemption 2. Nowy zwiastun i orientacyjna data premiery!
2851V

Red Dead Redemption 2. Nowy zwiastun i orientacyjna data premiery!

Rockstar obiecało i dostarczyło - mamy nowy zwiastun Red Dead Redemption 2!

Red Dead Redemption 2 zgodnie z zapowiedzią otrzymało nowy materiał wideo. Bez przedłużania - to trzeba zobaczyć. Gra prezentuje się po prostu wspaniale, a klimat wylewa się z ekranu. Wreszcie mamy ogólny wgląd na to, jak będzie wyglądać grafika. Potwierdzono również orientacyjną datę premiery i polską wersję językową!

Red Dead Redemption w wersji na C64

Red Dead Redemption 2 miało zadebiutować pod koniec roku, ale Rockstar potrzebowało więcej czasu na doszlifowanie swojego wielkiego dzieła. Wiemy już, że gra pojawi się w 2018 roku i będzie to okres wiosenny. Nowy zwiastun przedstawia fragmenty przygody działające na silniku gry. Poznaliśmy wygląd głównego bohatera o imieniu Arthur Morgan. Możemy rzucić okiem na świetnie urywki. Te przedstawiają polowanie na zwierzęta, mordercze krokodyle z błotnistych bagien, czy obowiązkowe bójki.

Red Dead Redemption 2 - oficjalny zwiastun gry

Możemy być pewni, że Red Dead Redemption 2 przedstawi angażującą opowieść i świetnie napisaną fabułę. Rockstar na pewno dostarczy nam również rozbudowany tryb wieloosobowy przypominający GTA Online. W temacie gry zacznie się dopiero dziać i z pewnością dopiero w kolejnych miesiącach poznamy bardziej szczegółowe informacje.

Źródło: YouTube (Rockstar Games)

Tagi: playstation 4 Red Dead Redemption 2 rockstar games Rockstar San Diego wideo

Nie przegap