Paweł Musiolik Paweł Musiolik 28.09.2017 16:28
Twórca Dragon's Dogma i Devil May Cry przeprasza za brak wieści o nowej grze
333V

Twórca Dragon's Dogma i Devil May Cry przeprasza za brak wieści o nowej grze

Dragon's Dogma, Devil May Cry, Capcom vs SNK 2 czy Rival Schools. To tylko niektóre produkcje za którymi stoi Hideaki Itsuno. Dlatego nie powinno nikogo dziwić, że gracze czekają na jego kolejną grę.

Ostatnią grą Hideakiego Itsuno było wydane w 2013 roku Dragon's Dogma: Dark Arisen. Od tego czasu Itsuno pracuje nad czymś zupełnie nowym. Już kilkanaście miesięcy temu pojawiła się informacja o zbliżającej się prezentacji nowej gry. Mijały jednak miesiące, a gry nadal nie mieliśmy okazji poznać. Większość spodziewała się zapowiedzi w trakcie E3 2017, ale gry Itsuno tam nie było, za co zainteresowany przeprosił.

Kolejnym krokiem było Tokyo Game Show na którym...gry znowu nie zobaczyliśmy. Niektórzy zaczęli podejrzewać, że projekt nad którym pracuje Itsuno został skasowany. Jest jednak inaczej - ma się dobrze i prace nad nim idą dobrze. Wiemy to od samego dewelopera, który na Twitterze raz jeszcze przeprosił swoich fanów.

Nikogo nie powinien jednak dziwić brak zapowiedzi gry. Capcom aktualnie skupia się na jednej dużej grze rocznie. Rok temu kilkumiesięczny cykl promocyjny obowiązywał Resident Evil 7, w tym roku mamy Monster Hunter World, które pojawi się na początku przyszłego roku. Więc zapowiedzi nowej gry Itsuno możemy spodziewać się albo w trakcie PlayStation Experience, ale na przyszłorocznych targach E3. A czy będzie to nowe Devil May Cry, Dragon's Dogma czy coś zupełnie innego - nie wiemy.

Tagi: Capcom devil may cry Dragon's Dogma

Nie przegap