Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 28.09.2017 15:24
Kingdom Hearts z uroczymi figurkami z serii Mystery Minis i POP!
341V

Kingdom Hearts z uroczymi figurkami z serii Mystery Minis i POP!

Kingdom Hearts to kultowa już seria, która wyróżnia się dzięki unikalnemu połączeniu Final Fantasy i Disneya. Firma Funko już oddawała swój hołd poprzez produkowanie figurek z serii, a teraz robi to ponownie.

Kingdom Hearts pojawiło się po raz pierwszy w 2001 roku na PlayStation 2 i wraz z Final Fantasy X sprzedało się na tyle dobrze, że uratowało firmę Square Enix od bankructwa. Od tamtego czasu gra cieszy się sporym uznaniem na całym świecie i mimo długiej nieobecności, powróci w przyszłym roku, kiedy to pojawi się Kingdom Hearts 3. Firma Funko podobnie popularnym grom i postaciom oddaje hołd poprzez produkowanie figurek. Ostatnio pisaliśmy o figurkach z serii POP! dla Crasha, a teraz pora na Sorę i jego przyjaciół.

Crash Bandicoot i Neo Cortex dostaną figurki POP!

W grudniu tego roku do sprzedaży mają trafić nowe figurki od Funko. Jak było wspomniane wcześniej, nawiązują do Kingdom Hearts, dzięki czemu możemy liczyć na wiele lubianych przez nas postaci, a nawet przeciwników, którzy charakteryzują się wyjątkowym stylem. Na początek seria Mystery Minis - czyli seria figurek mniejszych w przypadku których nie do końca wiemy jaka się nam trafi. W zestawie znajdują się takie postacie jak Król Miki, Roxas, Axel i Riku - cała trójka w strojach Organization-XIII. Oprócz tego znajdują się tam inne postacie. Oprócz wyżej wspomnianych postaci mamy ich jeszcze w wielu innych wersjach (ze świata tron czy Halloween Town) oraz wiele innych jak Chip & Dale, Goofy i Donald.

Oprócz tych zaprezentowanych wyżej, są jeszcze figurki z drugiej części Kingdom Hearts. Przedstawiają Sorę w kilku różnych wersjach. Na początek wersja podstawowa.

Następnie figurka Sory w wersji Final Form.

Oraz w wersji Final Brave.

Na koniec dwójka przyjaciół Sory, czyli Riku i Kairi oraz podstawowy wróg, czyli Heartless w dwóch wersjach.

Oba zestawy mają pojawić się w grudniu tego roku, ale szczegółów jeszcze nie podano. Podobnie sprawa ma się z cenami.

Źródło: https://funko.com/blogs/news/coming-soon-kingdom-hearts-mystery-minis-series-2-pop-s

Tagi: galeria Kingdom Hearts HD 1.5 + 2.5 Remix playstation 4 Square Enix

Nie przegap