Daniel Stroński Daniel Stroński 27.09.2017 20:39
Cyanide & Happiness - obsceniczny komiks przerodzi się w przygodówkę
718V

Cyanide & Happiness - obsceniczny komiks przerodzi się w przygodówkę

Cyanide & Happiness możecie kojarzyć z czarnego humoru i charakterystycznego stylu pasków komiksowych. Teraz jest szansa na przygodówkę na PlayStation 4!

Cyanide & Happiness słynie ze swoich kontrowersyjnych pasków komiksowych i wyjątkowo czarnego humoru. Prostytucja, narkotyki, gwałt, molestowanie dzieci - nie ma tematów, których autorzy nie obrócą w żart, chociaż nie jest to niezbędne i w ich twórczości dominuje zwyczajny absurd. Po wielu latach publikowania komiksów C&H zaczęło publikować krótkie animacje, a już niebawem zakończy się zbiórka na Kickstarterze na pełnoprawną grę wideo.

Przygodówka zatytułowana The Cyanide & Happiness Adventure Game ma opowiedzieć historię o przedmieściach, które nagle zaczęły tonąć w radioaktywnych odpadach. Ludzie umierają lub mutują, a nieliczni ocalali próbują przetrwać w tych warunkach. W tym wszystkim próbuje się odnaleźć pewien niezbyt lubiany w szkole chłopak Coop, którego poczynaniami pokierujemy. Jeśli chodzi o rozgrywkę, szykujcie się na typowego point 'n' clicka z masą typowego dla Cyanide & Happiness absurdu i mocnych żartów.

The Cyanide & Happiness Adventure Game - zwiastun

Do końca zbiórki został tydzień i na ten moment ufundowana została wersja pecetowa. Na chwilę pisania newsa zebrano ponad $470,000, a po osiągnięciu progu $600,000 gra ukaże się również na PlayStation 4. Planowana premiera - grudzień 2018 roku.

Cyanide & Happiness - animacja "Solenizant"

Źródło: https://www.kickstarter.com/projects/982292262/the-cyanide-and-happiness-adventure-game

Tagi: Cyanide & Happiness kickstarter komiksy playstation 4 wideo

Nie przegap