Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 27.09.2017 18:46
Elite Dangerous. Nowa aktualizacja wprowadza inwazję obcej rasy
526V

Elite Dangerous. Nowa aktualizacja wprowadza inwazję obcej rasy

Elite Dangerous to ogromna i stale rozwijana produkcja. Teraz musicie jeszcze bardziej uważać podczas przemierzania kosmicznej pustki. Nowa aktualizacja powoduje, że w przestrzeni pojawiają się częściej statki kosmicznej cywilizacji, która nie jest przyjaźnie nastawiona do ludzi.

Elite Dangerous to ogromna produkcja oferująca całą galaktykę. Wirtualny kosmos skrywa mnóstwo tajemnic, a jedna z największych dotyczy pozaziemskich istot zwanych Thargoidami. Nowa aktualizacja nosi nazwę "The Return" i jest oznaczona numerem 2.4. Łatka wprowadza do gry kolejne tajemnicze i ekscytujące rzeczy do odkrycia. Sprawia również, że obca cywilizacja przechodzi do działania i może zaatakować graczy.

Elite Dangerous porównanie graficzne pomiędzy PS4/PS4 Pro/ Xbox One i PC

Elite Dangerous od lat zwiastuje pojawienie się Thargoidów. Niejedni gracze zgłaszali już w przeszłości spotkanie tajemniczych statków. Te jednak nie atakowały użytkowników. Zmieniła to najnowsza aktualizacja - sprawiła ona, że obca rasa przeprowadza dosłownie inwazję. Gracze napotykają dużo częściej nieznane statki i musza się liczyć z ryzykiem bycia zaatakowanym.

Poniżej możecie zobaczyć starcie z potężnym statkiem kosmitów.

Elite Dangerous - pierwsze spotkanie z Thargoidami

Gracze zgłaszają, że statki Thargoidów są śmiertelnie skuteczne i potrafią momentalnie zniszczyć nasz pojazd. Społeczność przeprowadza obecnie liczne śledztwa mające zbadać fenomen i odkryć słabe punkty kosmitów. Twórcy zapowiedzieli z kolei, że to dopiero początek. W przyszłości otrzymamy kolejne aktualizacje poszerzające wiedzę na temat tej rasy.

Źródło: https://www.rockpapershotgun.com/2017/09/27/elite-dangerous-alien-swarm-thargoids/

Tagi: elite: dangerous frontier developments playstation 4 the return wideo

Nie przegap