Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 27.09.2017 18:12
Fan wykonał piękne popiersie Kratosa z God of War
692V

Fan wykonał piękne popiersie Kratosa z God of War

God of War może się pochwalić liczną bazą fanów. Kratos ma swoich wielbicieli na całym świecie, a teraz jeden z nich wziął wizerunek głównego bohatera i uchwycił go w formie popiersia.

God of War nadal nie ma daty premiery, ale tytuł powinien pojawić się na rynku w pierwszej połowie 2018 roku. Część fanów wyczekujących debiutu najnowszej odsłony serii może się pochwalić nie lada umiejętnościami artystycznymi.

Japoński zwiastun God of War z TGS 2017 zawodzi na całej linii

Rzeźba w formie popiersia Kratosa pojawiła się w serwisie ArtStation. Została ona stworzona przez uzdolnionego artystę znanego jako Aleex Sandro. Twórca umieścił na stronie kilka zdjęć przedstawiających dokładnie jego rękodzieło.

Powyżej możecie obejrzeć wersję "surową" i niepomalowaną. Poniżej z kolei zdjęcie przedstawiające efekt końcowy z poprawionymi detalami i w pełnym kolorze.

Mamy też film ukazujący popiersie z każdej strony. Trzeba przyznać, że pod względem wykonania  wygląda ono profesjonalnie i nadawałoby się świetnie jako element edycji kolekcjonerskiej nadchodzącego God of War.

God of War - popiersie Kratosa

Źródło: https://www.artstation.com/artwork/dGNwQ

Tagi: galeria god of war popiersie Sony Interactive Entertainment sony santa monica wideo

Nie przegap