Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 27.09.2017 17:20
The Evil Within 2. Sugestywny zwiastun przedstawia mściwego kapłana
284V

The Evil Within 2. Sugestywny zwiastun przedstawia mściwego kapłana

The Evil Within 2 stawi wyzwanie nie tylko za sprawą wykręconych maszkar. Na naszej drodze staną też ludzie o zwichniętej psychice. Wcześniej widzieliśmy materiał na temat obłąkanego artysty. Teraz pora na mrocznego kapłana.

The Evil Within 2 to obecnie zdecydowanie najlepiej zapowiadający się horror zmierzający na PlayStation 4. Kolejne materiały udowadniają, że w grze nie zabraknie mrocznej i dołującej atmosfery. Możemy też liczyć na poprawę aspektów, które nie do końca sprawdziły się w pierwszej części. Niedługo będziemy mogli przekonać się na własnej skórze, czy Bethesda da rade nas wystraszyć. Teraz jednak pora rzucić okiem na kolejnego antagonistę nadchodzącej opowieści.

The Evil Within 2 - mnóstwo klimatycznej rozgrywki zapowiada hit

Twórcy gier ostatnio często sięgają po tematykę religii i fanatycznych wyznawców. Można tutaj wymienić Outlast 2, wydane jakiś czas temu rozszerzenie do Mafii 3, czy nadchodzące Far Cry 5. Studio Tango Gameworks także sięgnie po ten motyw i w The Evil Wthin 2 zmierzymy się z mściwym kapłanem cierpiącym na kompleks boga. Poznajcie ojca Theodora, który zapowiada, że oczyści świat z grzechu.

The Evil Within 2 - poznajcie mściwego kapłana

Theodore będzie istotną i tajemniczą postacią gry. Twórcy nie chcą zdradzać nawet najdrobniejszego szczegółu dotyczące tego człowieka, aby nie zepsuć poznawania fabuły. Podczas przygody poznamy jego sekrety. Na razie wiemy, że kapłan potrzebuje córki głównego bohatera, aby przejąć władzę nad światem STEM i ukształtować go wedle własnej woli.

The Evil Within 2 już za nieco ponad dwa tygodnie pojawi się na rynku. Premiera gry odbędzie się w dniu 13 października.

Źródło: YouTube (BethesdaSoftworksUK)

Tagi:

Nie przegap