Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 27.09.2017 15:54
Injustice 2 - nowa aktualizacja usuwa zdobyte skórki i shadery
266V

Injustice 2 - nowa aktualizacja usuwa zdobyte skórki i shadery

Injustice 2 otrzymało nową aktualizację, do wersji 1.10. Niestety, ta zamiast naprawić problemy, przyniosła sporą porcję nowych. Bardzo dotkliwych dla niektórych graczy.

Injustice 2 to jedna z najciekawszych pozycji dla fanów bijatyk, ale nie tylko. To gra dobra dla kogoś kto lubi komiksowe uniwersum DC oraz pozostałe gry studia, takie jak Mortal Kombat X. I choć produkcja nie do końca zadowoli hardkorowych fanów bijatyk, to wciąż jest produkcją godną sprawdzenia, o czym świadczą wysokie oceny i dobra sprzedaż.

Nasza recenzja Injustice 2

Do Injustice 2 ma trafić niedługo nowa postać. Mowa o Raidenie z Mortal Kombat X. Postać ma znaleźć się w grze 10 października (dla posiadaczy najbardziej dopakowanych edycji) oraz 17 października dla wszystkich. Jednak posiadacze niektórych sprzętów mogli grać nim przedwcześnie. Netherrealm Studios zareagowało na ten błąd łatką 1.10, ale ta wprowadziła nieco zamieszania. Jak się okazuje, niektórzy z graczy nie mają dostępu do zdobytych skórek i shaderów, a jak wiadomo - z losowym łupem ze skrzyń nigdy nie ma pewności, że ponownie trafimy na jakiś rzadki przedmiot. Studio wie już o problemie i nad nim pracuje.

Póki co problem nie został zlikwidowany i nie wiadomo kiedy twórcy go naprawią. Pozostaje więc trzymać kciuki i liczyć na to, że uda się odzyskać łupy. No chyba, że komuś gra się na tyle mocno podoba, że z chęcią przyjmie ten sposób przedłużenia zabawy. Tak czy siak, poniżej znajdziecie prezentację zawodnika, który niechcący wprowadził tyle zamieszania.

Injustice 2 - prezentacja Raidena

 

Źródło: http://twinfinite.net/2017/09/injustice-2-update-1-10-ps4/

Tagi: injustice 2 NetherRealm Studios playstation 4 Warner Bros. Interactive

Nie przegap