Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 27.09.2017 15:09
Assassin's Creed Origins - złote słuchawki za 200 tysięcy, popiersie za 50k zł
2240V

Assassin's Creed Origins - złote słuchawki za 200 tysięcy, popiersie za 50k zł

Assassin's Creed Origins to jedna z najbardziej oczekiwanych gier tego roku. Z pewnością więc znajdą się osoby, które wzbogacą  swoją kolekcję o gadżety związane z grą czy takie właśnie słuchawki.

Assassin's Creed Origins według zapowiedzi ma być powiewem świeżości w serii. Będziemy nie tylko skakać po budynkach, latać za piórkami i parować kolejne ciosy, ale rozwijać swoją postać, wykonywać wiele zadań pobocznych i przede wszystkim poznawać korzenie samego bractwa asasynów. W dniu premiery nie zabraknie oczywiście limitowanych edycji gry, ale również oficjalnych gadżetów, które można zamawiać już teraz.

Assassin's Creed Origins. Można już zamawiać oficjalne gadżety i figurki z gry

Kolejną gratką dla potencjalnych fanów Assassin's Creed Origins są te oto słuchawki. To bezprzewodowe słuchawki wyprodukowane przez firmę Focal. Ich koszt nie jest tak wysoki jak w przypadku tych, o których będzie nieco niżej. Te, o których teraz mowa znajdziecie tutaj, w cenie 250 euro. Oto jak się prezentują.

To jednak nie wszystko, bo Ubisoft postanowiło nawiązać współpracę nie tylko z firmą Focal, ale również z ekskluzywnym producentem biżuterii z Francji. Mowa o Tournaire, które przygotowało dedykowane słuchawki pozłacane 18-karatowym złotem, specjalnie dla największych fanów serii. Ich koszt sięga €50 000, a ilość ograniczona jest do kilku sztuk.

Gdyby tego było mało, możemy sobie zamówić do tego jeszcze popiersie protagonisty Assassin's Creed Origins z brązu, aby zawiesić na nich piękne słuchawki, całość postawić na półce i delektować się ozdobą. Koszt takiej figury to €12 000.

Assassin's Creed Origins ma pojawić się dokładnie za miesiąc, czyli 27 października. Poniżej znajdziecie oficjalny zwiastun gry, który skupia się na zakonie starożytnych.

Assassin's Creed Origins - zakon starożytnych

 

Źródło: https://www.videogamer.com/news/assassins-creed-origins-has-tie-in-gold-headphones-that-cost-50k-for-some-reason

Tagi: assassin's creed origins headphones playstation 4 słuchawki Ubisoft Ubisoft Montreal

Nie przegap