Jakub Barwiak Jakub Barwiak 26.09.2017 23:42
Thor: Ragnarok. Gwiazdor w zabawnym cameo?
637V

Thor: Ragnarok. Gwiazdor w zabawnym cameo?

Stan Lee królem cameo w filmach Marvela jest i basta. Oprócz legendy komiksu gościnnie w widowiskach z tego uniwersum pojawiały się także inne gwiazdy. Być może w Thor: Ragnarok dołączy do nich kolejna.

 

Jeśli wierzyć najnowszym plotkom, w trzecim Thorze gościnny występ zaliczy Matt Damon. Według doniesień jakie pojawiły się w sieci, znany aktor ma wcielić się w… asgardzkiego aktora.

Spider-Man: Homecoming z wielkim sukcesem

W filmie jest scena, w której mieszkańcy Asgardu oglądają sztukę, która jest odtworzeniem wydarzeń z pierwszego Thora. W tej właśnie sztuce, w rolę Lokiego wciela się asgardzki aktor, którego gra właśnie Matt Damon.

Źródłem tej plotki są twórcy podkastu Weekly Planet, którzy twierdzą, iż znają kogoś, kto widział znaczną część Thor: Ragnarok i to właśnie ta osoba miała im przekazać informacje o gościnnym występie Matta Damona. W tej chwili możemy zastanawiać się kto mógł wcielić się w tej „sztuce” w Thora, osobiście uważam, że najlepszym kandydatem byłby Jimmy Kimmel.

Oczywiście jak każdą plotkę, tą również trzeba traktować, z dużym przymróżeniem oka, jeśli jednak okazałaby się ona prawdziwa, Matt Damon mógłby spokojnie kandydować z Davidem Hasselhoffem o tytuł drugiego, najlepszego cameo w kinowym uniwersum Marvela (tuż za Stanem Lee oczywiście).

Niezależnie jednak, czy Damona zobaczymy w Thor: Ragnarok, film ukaże się w kinach już 25-ego października. W obsadzie znaleźli się między innymi: Chris Hemsworth, Tom Hiddleston i Cate Blanchett. Reżyseruje Taika Waititi (Co robimy w ukryciu, Dzikie łowy).

Źródło: http://www.cinemablend.com/news/1707030/the-surprising-cameo-thor-ragnarok-may-have

Tagi: disney marvel matt damon thor rangnarok

Nie przegap