Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 26.09.2017 19:22
Wolfenstein 2: The New Colossus bez tajemnic. Mamy mnóstwo rozgrywki
479V

Wolfenstein 2: The New Colossus bez tajemnic. Mamy mnóstwo rozgrywki

Wolfenstein 2: The New Colossus wygląda po prostu świetnie. Legenda gatunku powraca, aby jeszcze raz zarządzić na rynku i wszystko wskazuje na to, że będzie to iście stylowy powrót.

Wolfenstein 2: The New Colossus z każdym kolejnym materiałem nabiera rumieńców. Teraz pora na to, co graczy interesuje najbardziej - czystą rozgrywkę. Ponad godzina filmów daje nadzieję na wielki hit końcówki roku. Ostrzegamy przed spoilerami.

Wolfenstein 2: The New Colossus - genialny zwiastun zapowiada hit!

Wolfenstein 2: The New Colossus zabierze nas do Nowego Orleanu. Ten w świecie gry stał się odgrodzoną dzielnicą slumsów i gettem. Trzy nowe materiały przedstawiają łącznie ponad godzinę czystej rozgrywki z misji osadzonej w tym mieście. Całość nagrana jest w wysokiej jakości i daje ogólny wgląd na to, jak prezentuje się sama gra. Klimatu nie da się odmówić.

Wolfenstein 2: The New Colossus - pół godziny rozgrywki

Wolfenstein 2: The New Colossus pozwoli na przechodzenie gry w różny sposób. Tak jak w pierwszej odsłonie otrzymamy możliwość rozegrania niektórych misji po cichu. Bogaty arsenał broni będziemy mogli rozwijać, a całość znów będzie dynamiczną i brutalną grą FPS. W tym wypadku nikt raczej nie liczył na rewolucję, bo i nie była ona potrzebna.

Wolfenstein 2: The New Colossus - Nowy Orlean

Trzeci materiał przedstawia etap rozegrany przez samych twórców. Ci znają lokację na pamięć, więc ukazują optymalny sposób na przejście misji.

Wolfenstein 2: The New Colossus - rozgrywka twórców

Wolfenstein 2: The New Colossus pojawi się na rynku w dniu 27 października.

Źródło: YouTube (Bethesda Softworks)

Tagi: Bethesda machine games playstation 4 wideo Wolfenstein 2: The New Colossus

Nie przegap