Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 26.09.2017 16:02
Star Wars Battlefront 2 zapowiada się znakomicie. Nowy zwiastun
588V

Star Wars Battlefront 2 zapowiada się znakomicie. Nowy zwiastun

Star Wars Battlefront 2 zapowiada się jako najlepsza gra marki Star Wars do tej pory. W Sieci pojawił się nowy zwiastun, który ma nam to udowodnić.

Star Wars Battlefront 2 będziemy mogli przetestować jeszcze zanim gra pojawi się na rynku. Otwarte testy beta pozwolą nam przetestować określony tryby i wcielić się w kilku bohaterów. Jak dotąd nie dostaliśmy oficjalnych informacji o zawartości bety, ale pojawiły się przecieki.

Star Wars Battlefront 2 - szczegółowe informacje o testach beta

W Sieci wylądował nowy zwiastun. Jego gwiazdą jest John Boyega - aktor występujący w Ostatnim Jedi. Gwiazdor chce nas przekonać, że Star Wars Battlefront 2 będzie najlepszą grą z uniwersum jaka do tej pory się pojawiła. Trzeba przyznać, że zapowiada się wyśmienicie, ale jak zwykle - trzeba poczekać do premiery i wtedy zweryfikować. Niemniej, na zwiastunie zostały ujęte poszczególne elementy gry.

Oto Star Wars Battlefront 2

Według powyższego zwiastuna, Star Wars Battlefront 2 odda nam do dyspozycji niemal trzykrotnie więcej lokacji, pojazdów i bohaterów względem poprzednika. Do dyspozycji dostaniemy 14 różnych lokacji wyjętych ze wszystkich dzieł należących do uniwersum. Jeśli chodzi o tryb wieloosobowy to będziemy mieli do czynienia z różnymi klasami. Podczas rozgrywek wcielimy się w standardowego szturmowca, jednostkę ciężką, specjalistę i oficera. Każda z nich będzie posiadała wyjątkowe cechy, które mają znacząca wpłynąć na przebieg walki o ile zostaną dobrze wykorzystane. To co jednak ma być najważniejsze, to gra drużynowa - im lepiej współpracujemy, tym lepsze czeka nas wynagrodzenie. Tyczy się to możliwości w przyzywaniu posiłków czy odblokowywaniu kolejnych herosów.

John wspomina jeszcze o trybie Starfighters - czyli walkach z użyciem kosmicznych statków, które mogliśmy sprawdzić podczas targów Gamescom w tym roku. Wspomniane zostają też karty, które również wpłyną znacząco na rozgrywkę. Zapewnią różne efekty, których siła zależna będzie od jej rzadkości.

Jeśli chodzi o tryby wieloosobowe będzie ich 5.

  • Starfighter Assault
  • Galactic Assault
  • Blast
  • Strike
  • Heroes vs Villains.

Blast to szybkie starcia na niewielkich mapach. Strike to bardziej strategiczne rozgrywki, nastawione na wykonywanie celów. Galactic Assault to z kolei starcia dwóch drużyn po 20 graczy. Heroes vs Villains to jak łatwo się domyślić, starcia ikonicznych postaci. A jeśli nie czujemy się pewni - możemy sprawdzić swoje umiejętności w trybie Arcade, gdzie będziemy zdobywać wyniki i odblokowywać kolejne nagrody.

Wszystko wygląda świetnie, ale jak będzie w istocie przekonamy się 17 listopada, kiedy to Star Wars Battlefront 2 wyląduje na półkach.

Tagi: Digital Illusions CE Electronic Arts playstation 4 star wars battlefront 2 wideo

Nie przegap