Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 26.09.2017 08:55
Code Vein może mieć multiplayer. Nowy zwiastun z TGS
299V

Code Vein może mieć multiplayer. Nowy zwiastun z TGS

Code Vein może doczekać się jakiegoś rodzaju gry wieloosobowej - tak wynika z wypowiedzi twórców, którzy rozważają opracowanie takowego. Pojawił się też nowy zwiastun, który zapoznaje nas z fabułą.

Code Vein to jedna z najnowszych propozycji Bandai Namco. Odpowiada za nią część ludzi znanych z serii God Eater, ale sama gra będzie kolejną wariacją na temat nurtu soulslike. Trafimy do post-apokaliptycznego świata przepełnionego wampirami i okrutnymi bestiami. Wcielimy się w jednego z krwiopijców i postaramy się odkryć prawdę o swoim istnieniu, walcząc jednocześnie o przetrwanie.

Code Vein - w grze pojawią się piosenki zespołu Vamps

Wiemy, że Code Vein będzie trudną grą, bez możliwości zmiany poziomu trudności. Pojawi się natomiast opcja przyzwania sojusznika sterowanego sztuczną inteligencją. Jego działanie mogliśmy sprawdzić na kilku dotychczasowych materiałach. Nie jest to tak fajna rzecz jak możliwość zaproszenia drugiego gracza do gry i wspólne przechodzenie kolejnych lochów. Czy nawet wcielenie się w jednego z przeciwników. Może się to jednak zmienić.

Twórcy rozważają zaimplementowanie trybu wieloosobowego w Code Vein. Póki co nie chcą ujawniać żadnych szczegółów, ale jeśli już takowy tryb się pojawi, będzie pewnie funkcjonować podobnie jak w Dark Souls czy Bloodborne. Jakby nie było, taka opcja mocno uatrakcyjni rozgrywkę, bo wspólne walki z bossami to dobra rzecz. Poniżej znajdziecie też nowy zwiastun fabularny, który zaprezentowano na tegorocznych targach Tokyo Game Show. Gra ma pojawić w przyszłym roku, ale szczegółów jeszcze nie znamy.

Code Vein - zwiastun z TGS 2017

 

Źródło: http://www.playstationlifestyle.net/2017/09/25/code-vein-multiplayer-considered-developers/

Tagi: Bandai Namco Code Vein Namco Bandai playstation 4 tgs 2017 tokyo game show 2017 wideo

Nie przegap