Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 25.09.2017 17:47
PlayStation 4 otrzymuje kolejną świetną reklamę
857V

PlayStation 4 otrzymuje kolejną świetną reklamę

Trzeba przyznać, że Sony ma obecnie całkiem dobry marketing jeśli chodzi o PlayStation. Każda z kolejnych reklam z żywymi aktorami jest naprawdę klimatyczna i nie inaczej jest w tym wypadku.

PlayStation 4 to bez wątpienia świetna konsola z całą masą wspaniałych gier. Dzięki temu sprzęt może się obecnie pochwalić renomą najpopularniejszego urządzenia do grania na rynku. Sony nie zwalnia jednak tempa i wypuszcza kolejną reklamę live-action. Ta trzyma wysoki poziom, jak poprzednie materiały tej kategorii.

PlayStation 4 - nowa reklama przedstawia najpopularniejszą konsolę na rynku

PlayStation 4 otrzymało nową reklamę, którą poświęcono PlayStation Store. Na nowym wideo mężczyzna wsiada do windy i zabiera nas wgłąb podziemi, gdzie czekają na nas różnorodności z oferty cyfrowego sklepiku i biblioteki konsoli. Możemy tam ujrzeć wymiany ognia z Star Wars: Battlefront 2. Obecny jest również Kratos ze swoim synem Atreusem oraz żołnierze przeprowadzający akcję wojenną z Call of Duty: WW2. Klimatyczna muzyka dopełnia nastrojową atmosferę.

PlayStation - reklama Descent

Źródło: YouTube (PlayStation)

Tagi: god of war live-action playstation 4 playstation store reklama Sony Interactive Entertainment sony santa monica wideo

Nie przegap