Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 25.09.2017 17:23
Attack on Titan 2 trafi do Europy
550V

Attack on Titan 2 trafi do Europy

Bez większych zaskoczeń Koei Tecmo potwierdziło plany wydania Attack on Titan 2 w Europie i Stanach Zjednoczonych. Zagramy już na początku przyszłego roku.

Attack on Titan 2 to kontynuacja bardzo udanej gry na podstawie popularnego serialu anime i mangi o tym samym tytule. Historia opowiada o ludzkości, która zmaga się z zagrożeniem ze strony potężnych i zdeformowanych tytanów. Jedyną nadzieją naszego gatunku jest wyszkolony oddział żołnierzy korzystających ze specjalnego ekwipunku do wyprowadzania manewru trójwymiarowego.

Nasza recenzja Attack on Titan 

Attack on Titan 2 ponownie będzie grą w stylu musou, gdzie korzystając ze specjalnego osprzętu będziemy poruszać się postacią w trzech wymiarach. Za jego pomocą możliwe będzie wyprowadzanie śmiercionośnych uderzeń w słabe punkty wielkich przeciwników. Pierwsza odsłona gry opracowała świetny sposób poruszania się po planszy i opowiadała historię z pierwszego sezonu serialu anime. Jak nie trudno się domyślić - kontynuacja gry przedstawi nam wydarzenia z drugiego sezonu.

Attack on Titan 2 - oficjalny zwiastun gry

Attack on Titan 2 pojawi się w Europie na początku 2018 roku. Tym razem tytuł ominie przenośną konsolę Sony i nie pojawi się u nas na PlayStation Vita

Pozycja ma zaoferować jeszcze więcej możliwości poruszania się i ekscytujące walki z tytanami. Rozbudowane zostaną również elementy RPG, a poza pojedynkami będziemy mogli rozwijać relacje z innymi postaciami. W galerii znajdziecie pierwsze zrzuty ekranu.

Źródło: http://gematsu.com/2017/09/koei-tecmos-attack-titan-2-launch-ps4-xbox-one-switch-pc-west

Tagi:

Nie przegap