Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 25.09.2017 11:58
Destiny 2 - serwery znów będą wyłączone
828V

Destiny 2 - serwery znów będą wyłączone

Destiny 2 doczeka się dzisiaj kolejnej przerwy w działaniu serwerów. Jak dotąd najdłuższej i w bardzo niekorzystnych dla większości godzinach.

Twórcy Destiny 2 powoli docierają do końca swojej rozpiski aktywności, które zaplanowane zostały na ten miesiąc. Przed nami ostatni jej etap, na który składa się kolejny Nightfall, Flashpoint czy Xur, który w piątek zaoferuje kolejne egzotyki. Więcej informacji znajdziecie pod poniższym linkiem.

Destiny 2 - plany twórców na wrzesień

Szykuje się kolejna przerwa w działaniu serwerów Destiny 2. Jak dotychczas to chyba najgorsza, bo trwać będzie 6 niewygodnych godzin.

Konserwacja serwerów odbędzie się w godzinach od 15:00 do 21:00 dzisiejszego dnia. Nawet jeśli się nie przedłuży, to i tak godziny nie są zbyt korzystne. Większość z nas powróci z pracy bądź szkoły i cóż... raczej nie pogra. Bungie na swojej stronie nie wspomniało co konkretnie będzie robić w trakcie przerwy, ale możemy spodziewać się odblokowania kolejnych elementów rozgrywki jak Fraction Rally czy Nightfall: The Pyramidion wspomniany wcześniej.

Destiny 2 to największa premiera tego roku. Gra dostępna jest od 6 września i od tamtej pory zyskało ogromną popularność. Poniżej znajdziecie nasz fragment rozgrywki.

Destiny 2 - fragment rozgrywki

 

Źródło: https://www.bungie.net/en/Help/Article/13125

Tagi: Activision Bungie Destiny 2 playstation 4