Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 25.09.2017 10:16
Gran Turismo Sport - emocjonujący wyścig z TGS 2017
568V

Gran Turismo Sport - emocjonujący wyścig z TGS 2017

Gran Turismo Sport pojawiło się na TGS 2017, gdzie twórcy urządzili małą konkurencję dla entuzjastów ścigania się. To przy okazji dobra okazja, aby po raz kolejny przyjrzeć się rozgrywce.

Gran Turismo Sport będzie się trochę różnić od tego co znamy z poprzedników, ale głównym celem twórców jest dostarczenie jak najlepszego symulatora wyścigów. Tym razem jednak skupią się na aspekcie sportowym - rywalizacji pomiędzy graczami. Nie zabraknie jednak zajęć dla jednego gracza czy elementów znanych z poprzedników - jednym z takich jest Vision Gran Turismo.

Gran Turismo Sport - do gry trafi prototyp McLarena

Na tegorocznych targach Tokyo Game Show nie mogło zabraknąć Gran Turismo Sport. Oczywiście wiąże się to z nowymi materiami. Tym razem mamy kolejną próbkę rozgrywki, choć w nieco innym wydaniu. W trakcie targów twórcy urządzili wyścig dla graczy z Japonii. Na wideo poniżej możemy zobaczyć ich zmagania. Całość ujęta jest w formie powtórki z odpowiednim komentarzem. Odpowiedni fragment zaczyna się w 17 minucie i 57 sekundzie.

Gran Turismo Sport - rozgrywka z TGS 2017

Gran Turismo Sport ma pojawić się 18 października, ale zanim to nastąpi, odbędą się ostatnie testy beta. Testy te będą oferowały o wiele więcej zawartości względem tego, do czego dostęp mieliśmy w trakcie zamkniętych testów beta. Tam mogliśmy korzystać jedynie z trybu Sport. Wiązało się to z nieograniczonymi możliwościami w kręceniu wyników na wybranych trasach. Następnie mogliśmy wziąć udział w serii wyścigów organizowanych w określonych godzinach każdego dnia. W kolejnych testach zawartości będzie znacznie więcej. Twórcy chcą żebyśmy widzieli co do zaoferowania ich gra.

Tagi:

Nie przegap