Paweł Musiolik Paweł Musiolik 24.09.2017 10:45
Crash Bandicoot N. Sane Trilogy sprzedaje się świetnie
824V

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy sprzedaje się świetnie

Crash kolejny raz udowodnił jak silną jest marką. Jeszcze przed premierą sporo osób wieściło porażkę grę, które ich zdaniem była średnią serią na PlayStation. Po premierze ta grupa poznikała, bo Crash wystartował fenomenalnie. Trzy miesiące później, znamy sprzedaż Crash Bandicoot N. Sane Trilogy.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy debiutował na koniec czerwca i z miejsca spotkał się z gigantycznym zainteresowaniem graczy. Przyciągał nie tylko nostalgią, ale przede wszystkim wykonaniem, gdyż jak wskazywało wiele recenzji - mamy do czynienia z niesamowicie wiernym i dobrze zrobionym remake'iem oryginalnej trylogii. Zainteresowanie było na tyle duże, że w naszym kraju przez kilka tygodni był problem dorwać grę w rozsądnej cenie.

Przeczytaj naszą recenzję gry Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

I jeśli ktoś pomyślał, że to chwilowe zainteresowanie w okolicy premiery, kolejne tygodnie zmuszały do weryfikacji poglądu. Crash nadal był numerem jeden w zestawieniach sprzedaży, zarówno w cyfrowej jak i pudełkowej dystrybucji. Z czasem zaczęły pojawiać się pytania - jaki jest wynik sprzedażowy gry. No i właśnie go poznaliśmy.

Tak, Crash Bandicoot N. Sane Trilogy sprzedało się w 2,5 miliona sztuk w trakcie ostatnich trzech miesięcy, co jest wynikiem wręcz fenomenalnym. W związku z tym, pozostaje czekać na potencjalny remake Crash Team Racing, który miał powstać jeśli Crash Bandicoot N. Sane Trilogy sprzeda się wystarczająco dobrze. A patrząc na ten wynik - wiemy dlaczego Activision przyznawało w rozmowach z inwestorami, że wynik Crasha zaskoczył ich samych.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poziom Snow Biz

 

Tagi: Activision Crash Bandicoot N. Sane Trilogy playstation 4 Vicarious Visions

Nie przegap