Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 22.09.2017 20:35
Marvel vs. Capcom: Infinite. Monster Hunter z DLC wkracza na ring
361V

Marvel vs. Capcom: Infinite. Monster Hunter z DLC wkracza na ring

Marvel vs. Capcom: Infinite w ramach jednego z pierwszych DLC zaoferuje graczom łowczynię z Monster Hunter. Bohaterka otrzymała własny zwiastun oraz rozgrywkę prezentującą jej unikalne ataki.

Marvel vs. Capcom: Infinite zadebiutowało na rynku 19 września i zebrało dosyć pozytywne opinie. Capcom potwierdziło też informacje z wycieku, który zdradzał zawartość DLC. Gra ma być istną maszynką do zarabiania pieniędzy i platformą do rozwijania przez całe lata - podobnie jak Street Fighter V.

Marvel vs. Capcom Infinite - studio dało radę. Pierwsze oceny i informacje o DLC

Marvel vs. Capcom: Infinite do końca roku pozwoli zawalczyć jako łowczyni z Monster Hunter. Bohaterka korzysta z całego arsenału broni i zapowiada się na naprawdę ciekawą postać. Wyprowadza potężne uderzenia dwuręczny mieczem, walczy na odległość łukiem, a przy ataku specjalnym wspomaga się nawet wybuchową beczką.

Marvel vs. Capcom Infinite - zwiastun postaci Monster Hunter

Poniżej długie wideo prezentujące dokładnie postać. Ta pojawiła się już w trybie fabularnym, a niedługo powinna być dostępna w formie płatnego rozszerzenia i zasilić grono grywalnych wojowników. Jak Wam się podoba jej styl walki? 

Nasza recenzja Marvel vs. Capcom: Infinite pojawi się w weekend.

Monster Hunter vs. Capcom: Infinite - rozgrywka nową postacią

Źródło: YouTube (PlayStation)

Tagi: Capcom dlc Marvel vs. Capcom: Infinite monster hunter playstation 4 wideo

Nie przegap