Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 22.09.2017 19:05
Atelier Lydie & Suelle. Pierwsza rozgrywka i zwiastun alchemicznego jRPG
593V

Atelier Lydie & Suelle. Pierwsza rozgrywka i zwiastun alchemicznego jRPG

Atelier Lydie & Suelle: Alchemists of the Mysterious Painting zostanie wypuszczone w sam raz na uczczenie 20. lecia istnienia całej serii. Kolejna przygoda tego długiego cyklu zabierze nas w sam środek magicznego świata obrazów, który jest pełen sekretnych składników. Będzie to istny raj dla każdego alchemika.

Atelier Lydie & Suelle: Alchemists of the Mysterious Painting to najnowsza odsłona wieloletniego cyklu gier jRPG i trzecia część spod znaku "Mysterious". Historia z gry skupi się na tytułowym rodzeństwie Lydie i Suelle. Siostry bliźniaczki trafią do magicznego i tajemniczego świata obrazów, gdzie spróbują zostać najlepszymi przedstawicielami fachu alchemika. Pozycja ma być kulminacyjną odsłoną trylogii i świętować jednocześnie 20. lecie istnienia marki.

Atelier Lydie & Suelle: Alchemists of the Mysterious Painting otrzymało pierwszy zwiastun na targach TGS. Przedstawia on bohaterki i krótkie urywki gry, ukazujące walkę oraz eksplorację baśniowego świata.

Atelier Lydie & Suelle: Alchemists of the Mysterious Painting - pierwszy zwiastun

Atelier Lydie & Suelle: Alchemists of the Mysterious Painting powstaje z myślą o PlayStation 4 i PlayStation Vita. Poza zwiastunem doczekaliśmy się też ponad 14 minut czystej rozgrywki. Na przełom nie ma co liczyć. Nadal będzie to turowa gra z gatunku jRPG, która oferuje rozbudowany system alchemii. Fani powinni być jednak zadowoleni. Premiera w Europie odbędzie się na początku 2018 roku.

Atelier Lydie & Suelle: Alchemists of the Mysterious Painting - 14 minut rozgrywki

Źródło: Gematsu

Tagi: Atelier Lydie Atelier Lydie & Suelle: Alchemists of the Mysterious Painting Gust Koei Tecmo

Nie przegap