Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 22.09.2017 17:36
Dragon's Crown Pro. Długa rozgrywka z targów TGS
439V

Dragon's Crown Pro. Długa rozgrywka z targów TGS

Dragon's Crown Pro już w przyszłym roku powróci, aby trafić do kolejnego grona odbiorców. Twórcy nie przewidują znaczących nowości, ale możemy liczyć na parę kosmetycznych usprawnień.

Dragon's Crown Pro to remaster pięknej i świetnie skrojonej gry wyprodukowanej przez studio Vanillaware. Tytuł powróci w rozdzielczości 4K oraz z nową ścieżką dźwiękową skomponowaną przez orkiestrę. Mało tego - użytkownicy mogą liczyć na wspólną zabawę z posiadaczami PSV i PS3, bo tytuł wesprze opcję cross-play między trzema konsolami Sony.

Dragon's Crown Pro potwierdzone na PS4

Dragon's Crown Pro będzie idealną okazją, aby nadrobić ten wspaniały tytuł. Jest to gra beat 'em up w stylu kultowego Golden Axe i z silnie zaakcentowanymi elementami RPG. Całość utrzymana jest w stylistyce klasycznego, zachodniego RPG w klimatach Dungeons & Dragons. Rozgrywka rozwija skrzydła w trybie kooperacji z innymi graczami i naprawdę potrafi wciągnąć. Dodajcie do tego przyjemną muzykę i piękną grafikę 2D, a otrzymacie pozycję obok której nie powinniście przejść obojętnie. Premiera w Japonii odbędzie się w przyszłym roku. Na razie nie otrzymaliśmy informacji na temat planów wypuszczenia gry w Europie.

Dragon's Crown Pro - rozgrywka z drugiego dnia targów TGS 2017

Źródło: YouTube (Gematsu)

Tagi: Atlus Dragon's Crown Pro playstation 4 tgs 2017 Vanillaware wideo