Daniel Stroński Daniel Stroński 22.09.2017 17:08
Red Dead Redemption 2 pokaże się graczom za tydzień!
1614V

Red Dead Redemption 2 pokaże się graczom za tydzień!

Red Dead Redemption 2 to kontynuacja, obok której nie przejdzie obojętnie żaden fan gier studia Rockstar. Na razie nie widzieliśmy rozgrywki, lecz to może się zmienić już w przyszłym tygodniu!

Red Dead Redemption 2 zapowiada się na najlepszą grę na Dzikim Zachodzie w historii branży. Skąd takie przypuszczenia? Po pierwsze mówimy o Rockstar Games, które swoim Grand Theft Auto V udowodniło, że są ciągle w formie - ba, są coraz lepsi! Po drugie widzieliśmy już do czego deweloper jest zdolny, jeśli chodzi o takie klimaty, przy okazji pierwszej części Red Dead Redemption, dla wielu najlepszej gry ubiegłej generacji.

Mikrotransakcje w Red Dead Redemption 2? "Możemy zmieścić ich więcej!"

Red Dead Redemption 2 pokazało dotychczas na razie pierwszy zwiastun bez rzeczywistej rozgrywki, ale to się powinno zmienić niebawem. Na oficjalnym fanpage'u studia pojawiła się taka oto zapowiedź:

Takie zapowiedzi oznaczają tylko jedno - zwiastun. A biorąc pod uwagę, że pierwsza zapowiedź na filmiku za nami, czas na czystą rozgrywkę!

Póki co o samej grze wiemy wyjątkowo niewiele. Z oficjalnych informacji wynika, że ponownie będzie to opowieść na Dzikim Zachodzie o bohaterze wyjętym spod prawa. Cała reszta to niestety domysły. A o czym się mówi? Kilku grywalnych bohaterach niczym w GTA V, a patrząc na grafikę promocyjną (obrazek newsa) - będzie ich siedmiu, w tym może nawet syn Johna Marstona z pierwszej części. Otwarty świat pozwoli na przemierzanie ogromnych połaci terenu na koniu lub wozie. Rockstar prawdopodobnie nie odpuści sobie również trybu sieciowego wzorem GTA Online. Szykujcie się więc na świat zapełniony żywymi graczami i mikrotransakcje związanie z grą przez Sieć.

Co do samych mikrotransakcji - Strauss Zelnick z Take-Two Interactive (któremu podlega studio Rockstar) powiedział parę miesięcy temu, że cała zawartość dodatkowa musi stać na pewnym poziomie, żeby graczom nie było żal wydanych pieniędzy, ale też taka zawartość na pewno nie powinna być darmowa. Patrząc na poprzednie gry spod szyldu Take-Two, Zelnick zauważył, że firma jest w stanie upychać jeszcze więcej mikrotransakcji do swoich gier i chodzi tu raczej o rzeczy do trybu sieciowego aniżeli fabularne dodatki.

Przypominamy, że Red Dead Redemption 2 zostało opóźnione i premiera planowana jest na wiosnę 2018 roku.

Red Dead Redemption 2 - pierwszy zwiastun

 

Tagi: Red Dead Redemption 2 rockstar games Rockstar San Diego

Nie przegap