Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 22.09.2017 16:08
Dying Light - pierwsze darmowe DLC zmierza na konsole
941V

Dying Light - pierwsze darmowe DLC zmierza na konsole

Dying Light to bardzo udana gra o apokalipsie zombie, od naszego polskiego studia Techland. Jakiś czas temu twórcy zapowiedzieli serię darmowych dodatków - pierwsza ich porcja zmierza na konsole.

Dying Light to świetna gra dla fanów wszelkich zombie. Mamy tutaj post-apokaliptyczny świat, walkę o przetrwanie i inne elementy znane z podobnych gier. To czego jednak nie mają inne to parkour, który pozwala nam swobodnie przemierzać miasto. Jak dotąd pojawiła się już rozszerzona edycja gry, ale twórcy zapowiedzieli, że do ich gry będzie udostępniana darmowa zawartość.

Dying Light otrzyma 10 darmowych dodatków!

Ma to być 10 darmowych paczek z dodatkami, które na przestrzeni roku trafią do Dying Light. Będą to nowi przeciwnicy, nowe rodzaje uzbrojenia, zadania i tym podobne. Pierwsza z nich została przetestowana na PC i już niebawem trafi na konsole. Ma to nastąpić w połowie października. Content Drop #1 będzie zawierać dodatki całkowicie nowe oraz to co było w Content Drop #0.

Oprócz nowej zawartości, w połowie października Dying Light doczeka się kilku poprawek. Nie zostało jednak sprecyzowane, co dokładnie zostanie naprawione. Poniżej znajdziecie zapowiedź części nowości, które wkrótce trafią do gry. To dobry powód żeby do niej wrócić!

Dying Light - zapowiedź pierwszego darmowego dodatku

 

Źródło: https://twitter.com/DyingLightGame/status/911213638534475776

Tagi: Dying Light playstation 4 Techland Warner Bros Interactive Ent. wideo

Nie przegap