Daniel Stroński Daniel Stroński 22.09.2017 02:00
Japoński zwiastun God of War z TGS 2017 zawodzi na całej linii
2175V

Japoński zwiastun God of War z TGS 2017 zawodzi na całej linii

God of War mogło być największą atrakcją tegorocznych targów TGS 2017. Niestety, Kratos pojawił się na parę minut na ekranie jedynie po to, by nas zawieść.

God of War to jedna z najbardziej oczekiwanych obecnie gier i najważniejszy nadchodzący tytuł na wyłączność PlayStation 4. Nic dziwnego, że każdy nowy pokaz brodatego Kratosa budzi ogromne zainteresowanie. Tym bardziej, że teraz ciężar fabuły przeniesie się na jego relację z synem Atreusem! Z tego też powodu, gdy na tegorocznym E3 na ekranie pojawiła się łódź, a potem kamera przeniosła się wyżej, ukazując biało-czerwone plecy bohatera, widownia zakrzyknęła z radości! Niestety, w przypadku materiału na TGS 2017 nie było już tak przyjemnie.

Poznajcie tło fabularne God of War

Dlaczego? Bo liczyliśmy, że największa impreza growa w Japonii pokaże coś wyjątkowego, a dostaliśmy dokładnie to samo, co na E3, tyle że z japońskim dubbingiem. Poniżej możecie więc sprawdzić wciąż rewelacyjnie wyglądające fragmenty rozgrywki, lecz cóż z tego, gdy nie jest to nic nowego... Pozostaje liczyć na mocną dawkę GoW-a na PlayStation Experience pod koniec roku (9-10 grudnia), bo, jak widać, dla Sony gracze z Japonii nie są najważniejszymi odbiorcami nowej przygody Kratosa.

God of War - zwiastun z TGS 2017

 

Tagi: god of war Sony Interactive Entertainment sony santa monica tgs 2017 wideo

Nie przegap