Paweł Musiolik Paweł Musiolik 21.09.2017 20:22
Poważny błąd w Rainbow Six: Siege naprawiony
974V

Poważny błąd w Rainbow Six: Siege naprawiony

Rainbow Six: Siege po ostatniej aktualizacji było w stanie zepsuć system PS4, co objawiało się ciągłymi zwiechami podczas wchodzenia do imprezy lub podglądu listy znajomych. Na szczęście - problemu już nie ma.

Wczoraj pisaliśmy o problemie nękającym Rainbow Six: Siege po ostatniej aktualizacji. Okazało się, że z nie wiadomo jakiego powodu, odpalenie gry po aktualizacji powodowało anomalie w systemie PS4.

Pisaliśmy tak:

Wielu użytkowników zgłasza sytuacje, w których gra spowodowała zniszczenie dysku twardego i problemy z całym systemem. Na razie źródło problemu nie jest do końca znane. Gracze twierdzą, że jest on powiązany z funkcją zapraszania graczy i znajomych poprzez wewnętrzną opcję w grze.

Ubisoft głosu nie zabrał, nie tłumaczył co jest powodem. Dzisiaj pojawiła się tylko krótka informacja, że problem został zażegnany i wszystko powinno działać tak jak powinno. Ponoć problem leżał po stronie Sony, które błyskawicznie naprawiło temat po swojej stronie. Jeśli mieliście konsolę w trybie uśpienia - musicie ją wyłączyć i włączyć na nowo. Wtedy problem zniknie.

W ramach zadośćuczynienia, w ciągu najbliższych 24 godzin, w grze aktywne będzie +50% Renown Bonus. Wystarczy taka forma zadośćuczynienia za tak poważny (mimo, że trwający kilkadziesiąt godzin) błąd?

 

Źródło: https://www.reddit.com/r/Rainbow6/comments/71i1vb/update_regarding_ps4_crashes_since_new_patch/

Tagi: playstation 4 rainbow six: siege Ubisoft Ubisoft Montreal

Nie przegap