Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 21.09.2017 18:25
Ace Combat 7. Cudna rozgrywka, zrzuty ekranu i zwiastun prosto z TGS 2017
561V

Ace Combat 7. Cudna rozgrywka, zrzuty ekranu i zwiastun prosto z TGS 2017

Ace Combat 7: Skies Unknown tworzone jest w pocie czoła, a teraz otrzymało nowe materiały. Możemy obejrzeć w akcji trzecią misję z gry i podziwiać piękną galerię. Jest na co czekać.

Ace Combat 7: Skies Unknown to powrót do korzeni. Po kilku nieco słabszych odsłonach twórcy są zmotywowani, aby dostarczyć najlepszą część cyklu. Project Aces w swojej nowej grze opowie dramatyczną historię o wojnie między Federacją Osea a państwem Erusei. Rozgrywka połączy z kolei najlepsze elementy poprzedników i ubierze je w szatę graficzną godną miana obecnej generacji.

Ace Combat 7: Skies Unknown - rozgrywka prezentuje się bajecznie!

Ace Combat 7: Skies Unknown faktycznie wygląda super. Wielkie wrażenie robią wspaniale wykonane chmury czy efekty dymu i eksplozji. Przestworza i walka w nich jeszcze nigdy nie wyglądały tak dobrze. Nowy materiał to zapis z rozgrywki podczas wykonywania trzeciej misji gry. Widzieliśmy ją już przy okazji targów Gamescom. Teraz jednak produkcja została ulepszona i może się pochwalić paroma poprawkami.

Ace Combat 7: Skies Unknown - rozgrywka z trzeciej misji

Ace Combat 7: Skies Unknown doczekało się też zwiastuna prosto z targów TGS 2017. Tytuł miał pojawić się w tym roku, ale został opóźniony. Studio jest ambitne i chce jak najbardziej dopracować swój produkt, więc podjęto trudną decyzję o przełożeniu debiutu. Na razie nie znamy dokładnej daty premiery. Produkcja wesprze też gogle PS VR, ale tylko w kilku osobnych misjach, które zostały specjalnie opracowane pod technologię wirtualnej rzeczywistości.

Ace Combat 7: Skies Unknown - zwiastun z TGS 2017

 
 

W galerii znajdziecie też mnóstwo zrzutów ekranu. Możecie na nich obejrzeć dwa ujawnione samoloty - Mistubishi F-2A i F-35 Lightning II

Źródło: YouTube (Bandai Namco Entertainment America)

Tagi: Ace Combat 7: Skies Unknown Bandai Namco galeria obrazki playstation 4 Project Aces tgs 2017 wideo

Nie przegap