Jakub Barwiak Jakub Barwiak 21.09.2017 17:48
Fox otwarty na nowego Wolverine’a
612V

Fox otwarty na nowego Wolverine’a

W tym roku Hugh Jackman w wielkim stylu pożegnał się z rolą Wolverine'a. Film Logan, wieńczący historię mutanta był chwalony zarówno przez widzów jak i krytyków. Okazuje się jednak, iż włodarze wytwórni Fox są otwarci na nowego aktora wcielającego się w Rosomaka.

Prezes 20th Century FoxStacey Snider zdradziła, iż studio jest otwarte na zrebootowanie w przyszłości postaci Wolverine'a, już z zupełnie nowym aktorem. Hugh Jackman wcielał się w Logana przez ostatnie 17 lat, nominowany do Oskara aktor wystąpił w dziewięciu filmach z uniwersum X-Men.

Logan powalczy o nominację do Oskara?

W ostatnich miesiącach, już po premierze Logana, temat ponownego wykorzystania tego X-Mena pojawiał się już kilkukrotnie. Sam Hugh Jackman wspominał, iż jest świadomy, iż pewnego dnia inny aktor „założy” ikoniczne szpony. Według niego rola ta jest podobna do chociażby Jamesa Bonda, czy też Batmana, w których wcielało się już wielu różnych aktorów.

W czasie wywiadu z Variety, Snider została zapytana o możliwość zagrania Wolverine’a przez innych aktorów. W odpowiedzi na to odparła, iż wszystko jest możliwe. Oczywiście w żaden sposób nie potwierdza to rychłego castingu na nowego Logana, jednak, co naturalne, możliwość taka nie została wykluczona, możemy więc spodziewać się tego w bliższej, bądź dalszej przyszłości.

Wolverine jest bez wątpienia jedną z najbardziej dochodowych postaci w świecie X-Men, nie jest więc niespodzianką, iż wytwórnia jest zainteresowana jego ewentualnym powrotem w przyszłości. Jednak wraz z sukcesem, jaki odniósł Deadpool, zdecydowanie Fox nie musi się spieszyć, gdyż to właśnie pyskaty najemnik może teraz pełnić rolę głównego gwiazdora uniwersum. Oczywiście dodajmy do tego wciąż rozwijaną linię filmów X-Men, oraz czające się za rogiem New Mutants i X-Force a przyszłość komiksowego świata spod szyldu wytwórni Fox prezentuje się przyzwoicie.

Źródło: http://screenrant.com/wolverine-movie-reboot-new-actor-jackman/

Tagi: 20th century fox hugh jackman logan logan: wolverine x-men

Nie przegap