Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 21.09.2017 17:45
Dragon Ball FighterZ. Bogata galeria i zajawka trybu fabularnego
1161V

Dragon Ball FighterZ. Bogata galeria i zajawka trybu fabularnego

Dragon Ball FighterZ również było obecne na tegorocznych targach TGS i przyniosło ze sobą sporo materiałów. Możemy na nich ujrzeć niedawno ujawnione postacie i obejrzeć pierwszą zajawkę przygotowywanej opowieści dla jednego gracza.

Dragon Ball FighterZ będzie na pewno pierwszoligowym przedstawicielem bijatyk. Zadba już o to doświadczone studio Arc System Works, a ostatnia beta tylko utwierdziła nas w tym przekonaniu. Chociaż sam system walki nie jest jeszcze skończony, a gra zadebiutuje dopiero w lutym 2018 roku.

Dragon Ball FighterZ będzie hitem - nasze wrażenia z bety

Dragon Ball FighterZ zdaje się być tworzone przez fanów dla fanów. Produkcja jest niesamowicie wierna materiałowi źródłowemu, a twórcy sami wychodzą z pytaniem do graczy i proszą o sugestie na temat postaci. Wiemy, że w grze pojawi się Yamcha i Tien, który podczas walki korzysta z pomocy Chiaotzu. Akira Toriyama pofatygował się nawet o stworzenie oryginalnej zawodniczki - Android 21, która odegra kluczową rolę w trybie fabularnym. Ten przedstawi zupełnie nową opowieść oderwaną od znanych z anime i mangi wydarzeń.

Dragon Ball FighterZ - zajawka trybu fabularnego

Dożyliśmy pięknych czasów. Gry wideo potrafią już wyglądać niczym seriale anime. Patrząc z kolei na ostatnią serię Dragon Ball Super odnoszę nawet wrażenie, że w tym wypadku to gra jest zdecydowanie przyjemniejsza dla oka. Poza zajawką trybu fabularnego targi TGS przyniosły masę zrzutów ekranu. Przedstawiają one ostatnio potwierdzonych wojowników i znajdziecie je w galerii poniżej.

Źródło: YouTube (Bandai Namco Entertainment America)

Tagi:

Nie przegap