Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 21.09.2017 17:23
The Evil Within 2. Mnóstwo klimatycznej rozgrywki zapowiada hit
422V

The Evil Within 2. Mnóstwo klimatycznej rozgrywki zapowiada hit

The Evil Within 2 ukazuje swe przerażające oblicze na nowych materiałach wideo. Te przedstawiają tym razem naprawdę długie fragmenty z bezpośredniej rozgrywki.

The Evil Within 2 dla fanów grozy może się okazać najważniejszą premierą tego roku. Tytuł wygląda i zapowiada się co najmniej intrygująco, a twórcy obiecują, że wyciągnęli wnioski z pierwszej części. Ta zresztą nie była zła, ale cierpiała z powodu paru bolączek. Teraz ma być inaczej.

The Evil Within 2. Koszmar otrzymał świetnie wyglądający zwiastun

The Evil Within 2 otrzymało istny zalew materiałów wideo. Twórcy chwalą się rozgrywką, a my możemy przyjrzeć się poszczególnym elementom zabawy. Na pierwszy ogień idzie nagranie trwające przeszło 35 minut. Przedstawia ono fragmenty z drugiego i trzeciego rozdziału opowieści. Ostrzegamy przed spoilerami.

The Evil Within 2 - rozgrywka z gry bez komentarza

W The Evil Within 2 nie brakuje mocnych i brutalnych scen. Sama gra nie odbiega znacząco od poprzednika pod względem samych założeń trzonu rozgrywki. Zamiast tego twórcy usprawnili każdy element gry i dodali kilka nowości. Etapy będą większe, więc umiejętne skradanie odegra jeszcze istotniejszą rolę. Powraca system tworzenia przedmiotów, a całość ponownie utrzymana jest w dobijającej i mrocznej atmosferze grozy.

The Evil Within 2 - rozgrywka z komentarzem

Kolejny materiał to urywki z piątego rozdziału kampanii fabularnej. Jest to misja gdzie Sebastian poszukuje swojej córki, ale na jego drodze staje dwóch potężnych przeciwników.

The Evil Within 2 - rozgrywka z piątego rozdziału

Ostatnie wideo zabiera nas do ratusza i skupia się na eksploracji budynku. Przedstawia ono fragment poszukiwania szalonego artysty. Jak widać gra umiejętnie potrafi położyć nacisk na budowanie napięcia i straszyć również w psychologiczny oraz bardziej wyszukany sposób. Premiera The Evil Within 2 odbędzie się już w przyszłym miesiącu w dniu 13 października.

The Evil Within 2 - rozgrywka

 

Źródło: YouTube

Tagi: Bethesda playstation 4 Tango Gameworks The Evil Within 2 wideo

Nie przegap