Jakub Barwiak Jakub Barwiak 21.09.2017 14:10
Avengers: Infinity War. Benedict Cumberbatch o filmie
1038V

Avengers: Infinity War. Benedict Cumberbatch o filmie

Avengers Infinity War ma w wielki sposób zwieńczyć 10 lat kinowego uniwersum Marvela. O tym, bez wątpienia najambitniejszym, projekcie studia wypowiedział się Benedict Cumberbatch – wcielający się w Dr Strange’a.

Doktor Strange jest jednym z najnowszych bohaterów MCU, postać ta, podobnie jak inni herosi Marvela, pojawi się w Avengers: Infinity War i może być kluczowym elementem całej historii. Wszystko dlatego, iż Strange posiada jeden z sześciu kamieni nieskończoności, których tak pożąda główny antagonista uniwersum – Thanos. W ten sposób postać grana przez Cumberbatcha, oraz Vision (który posiada inny kamień) mogą stać się celem złoczyńcy.

Nowa aktorka w obsadzie Avengers 4

W czasie rozmowy z Digital Spy, dotyczącej jego nowego filmu Dziecko w czasie, Cumberbatch został zapytany m.in. o nadchodzącą, trzecią część Avengers.

Mija 10 lat. To po prostu wielka, wielka, wielka ilość pracy, wielka ilość historii i to wszystko prowadziło do tej konfrontacji… Niesamowicie jest być częścią tego wszystkiego, mimo iż spóźniłem się na tą imprezę, świetnie jest być jej częścią.

Oczywiście aktor nie zdradził żadnych konkretów o Avengers. Nie powinno być zaskoczeniem, iż Marvel będzie robił wiele, aby zapobiec potencjalnym wyciekom, z tego też powodu nawet obsada nie otrzymała pełnego skryptu. Dobrze jednak widzieć, iż jej członkowie są w pełni zaangażowani w projekt i podekscytowani pracą nad nim.

W tym momencie, poza ogólnym zarysem fabularnym, nie wiemy co Marvel ma zamiar pokazać w Avengers: Infinity War. W sieci pojawiają się liczne spekulacje, które starają się połączyć kilka elementów, które dotychczas w niej się pojawiły. Jedna z teorii mówi np. o możliwej podróży w czasie dzięki kamieniowi czasu, który jest w posiadaniu Strange’a właśnie. Jedno jest jednak pewne, stawka będzie wysoka, a emocje wielkie. Premiera w kwietniu 2018 roku.

Źródło: http://screenrant.com/benedict-cumberbatch-previews-infinity-war/

Tagi: avengers infinity war benedict cumberbatch DC Disney doktor strange

Nie przegap