Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 21.09.2017 10:20
Final Fantasy XV - następna aktualizacja doda nowe wątki fabularne
362V

Final Fantasy XV - następna aktualizacja doda nowe wątki fabularne

Final Fantasy XV otrzymało nowy zwiastun w związku z tegorocznym Tokyo Game Show. Wynika z niego, że następna darmowa aktualizacja doda nowe wątki fabularne oraz poszerzy możliwości w polowaniu na potwory.

Final Fantasy XV będzie jeszcze długo wspierane. Do tej pory pojawiło się sporo dodatkowej zawartości - darmowe aktualizacje z nowościami dla rozgrywki, fabularne rozszerzenia czy nawet gry mobilne czy animacje. Pod koniec przyszłego miesiąca pojawi się całkowicie nowy tryb wieloosobowy, który skupi się na wykonywaniu zadań i zabijaniu potworów w ramach kooperacji.

Final Fantasy XV - tryb wieloosobowy pod koniec października

Nowy zwiastun Final Fantasy XV skupia się na całym uniwersum gry. Ukazane są nim nowości, które pojawiły się dotychczas oraz pozycje całkiem nowe. Obok animacji i dodatkowych gier, które pojawiły się do tej pory, wspomniana jest też wersja gry na PC. To co jednak najbardziej nas interesuje, to wzmianka o dodatkowych wątkach fabularnych oraz nowej zawartości, która wzbogaci mini-grę Hunt, w której pokonujemy potwory, za które wyznaczono nagrody.

Final Fantasy XV Universe - zwiastun zaprezentowany na TGS 2017

Nie wiadomo jednak kiedy ta darmowa aktualizacja zawartości Final Fantasy XV ma się pojawić, ale raczej nie będziemy musieli długo na nią czekać. Wygląda na to, że twórcy są zdeterminowani, aby uzupełnić braki fabularne gry. Ciekawe jak długo będą to jeszcze robić.

Tagi: Final Fantasy XV playstation 4 Square Enix tgs 2017 tokyo game show 2017 wideo

Nie przegap