Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 21.09.2017 09:40
Battlefield 1 - ruszyły testy nowego trybu e-sportowego
474V

Battlefield 1 - ruszyły testy nowego trybu e-sportowego

Battlefield 1 wchodzi w świat e-sportu, ze swoim nowym trybem Incursions. Dzisiaj rozpoczynają się testy alfa, w których udział mogą wziąć wybrani użytkownicy.

Trwa właśnie Battlefest - czyli wyjątkowe wydarzenie, dzięki któremu użytkownicy Battlefield 1 mogą liczyć na specjalne wydarzenia, podarunki czy choćby możliwość przetestowania dodatków za darmo - tak jak w tym przypadku, kiedy można sprawdzić sobie rozszerzenie "W Imię Cara".

Battlefield 1. Battlefest - konkurs, zniżki i darmowy trial z DLC

Dzisiaj ruszyły testy alfa nowego trybu do Battlefield 1, Mowa o Incursions (Potyczki w polskiej wersji językowej), czyli trybie, który ma przypaść do gustu entuzjastom elektronicznego sportu - zarówno tym, którzy lubią w ten sposób konkurować, jak i tym, którzy wolą popatrzeć jak walczą inni. To rozgrywki o znacznie mniejszej skali - mowa tu o starciach 5 na 5. Nie zabraknie jednak niewielkich pojazdów, które czasem pojawią się na mapach. Kluczowym będzie wybór specjalisty. Wygra ta drużyna, której dowódca wykaże się najostrzejszym zmysłem strategicznym.

Już dzisiaj o godzinie 10:00 rozpoczną się zamknięte testy alfa nowego trybu. Niestety, wziąć w nich udział mogą wziąć tylko ci, którzy zapisali się do testów 27 sierpnia. Ponadto, jedynie użytkownicy platformy Origin mogą wziąć udział. Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Battlefield 1 Revolution - zwiastun kompletnego wydania

 

Źródło: https://www.digitaltrends.com/gaming/battlefield-1-incursions/

Tagi: battlefield 1 Digital Illusions CE Electronic Arts incursion playstation 4 s wideo

Nie przegap