Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 21.09.2017 08:57
Left Alive - pierwsza próbka rozgrywki i galeria
557V

Left Alive - pierwsza próbka rozgrywki i galeria

Left Alive to całkiem nowy projekt Square Enix. Ostatnio widzieliśmy zapowiedź i zapoznaliśmy się z pierwszymi szczegółami. Dzisiaj pora na pierwszy pełnoprawny zwiastun i galerię.

Left Alive to duchowy spadkobierca serii Front Mission. Gra toczyć się będzie w tym samym uniwersum, a fabuła rozegra się pomiędzy wydarzeniami z Front Mission 5 i Front Mission Evolved. Będzie to jednak gra akcji, a same elementy RPG będą znikome - tak przynajmniej wynika z dotychczasowych informacji.

Left Alive to Front Mission bez elementów RPG

Na trwającym właśnie Tokyo Game Show 2017 pojawi się pierwszy pełnoprawny zwiastun Left Alive. Wiadome było, że to strzelanka TPP, ale dzięki pierwszym fragmentom rozgrywki widzimy, że będziemy poruszać się również ludźmi. W ramach przypomnienia - wcielimy się .w trzech różnych protagonistów. Pojawią się jednak Wanzery znane z serii Front Mission. Zwykle będą naszymi przeciwnikami, ale czasem będziemy mogli jednego ukraść i nim pokierować.

Left Alive na zwiastunie z TGS 2017

Głównymi założeniami Left ALive jest walka o przetrwanie. Będziemy zdobywać materiały i tworzyć nowe przedmioty. Wychodzi też na to, że będziemy mieli różne możliwości w sposobie przechodzenia gry - obrana droga ma zależeć od nas. Gra pojawi się w przyszłym roku, ale szczegółów jeszcze nie znamy. Oprócz powyższego zwiastuna, jest jeszcze galeria.

Tagi: galeria Left Alive Square Enix tgs 2017 tokyo game show 2017 wideo

Nie przegap