Jakub Barwiak Jakub Barwiak 20.09.2017 14:39
Han Solo. Szykuje się powrót znanego astmatyka
499V

Han Solo. Szykuje się powrót znanego astmatyka

Tworzący się, w mniejszych i większych bólach, gwiezdnowojenny spin-off o Hanie Solo będzie opowiadał o przygodach znanego przemytnika, zanim ten rozpoczął walkę przeciwko Imperium. Nie znaczy to jednak, iż minionki Palpatine’a w filmie się nie pojawią.

Ci którzy wierzyli, iż Łotr 1 będzie ostatnim pojawieniem się Dartha Vadera na wielkim ekranie, możliwe. że wkrótce będą czuć się zaskoczeni. W sieci pojawiły się właśnie pogłoski, jakoby napędzany respiratorem Lord Sith miał zaznaczyć swą obecność, w debiutującej w przyszłym roku, antologii o Hanie Solo. Według tych informacji, zbroja mrocznego lorda miała być widziana około dwa tygodnie temu na planie produkcji.

Nowy zwiastun Ostatniego Jedi w październiku?

Nie wiadomo jaka będzie rola Dartha Vadera, czy będzie ona znacząca, czy też będzie to małe cameo. Według The Hashtag Show, które zdradziło tą informację, nie wiadomo również kto założy ten ikoniczny kostium. Co ciekawe jednak, Spencer Wilding, który zagrał Vadera w Łotrze, zaprzeczył, iż w filmie o Hanie Solo wcieli się właśnie w tą postać.

Biorąc pod uwagę, iż do czasów wydarzeń na Gwieździe Śmierci w Nowej Nadziei, Solo nie spotkał osobiście Vadera, możliwe, że ten drugi nie pojawi się nigdzie w pobliżu głównego bohatera filmu. Łotr 1 świetnie zbalansował temat obecności Vadera, tak aby nie przytłoczył on głównych bohaterów obrazu, być może więc Ronowi Howardowi, który reżyseruje spin-off o Hanie Solo, uda się podobna sztuka.

Oczywiście Darth Vader nie jest jedynym klasycznym złoczyńcą, o którego obecności w filmie o Hanie Solo plotkowano, krótko po zwolnieniu Phila Lorda i Chrisa Millera pojawiły się informacje, iż w produkcji zobaczymy Hutta Jabbę. Premiera obrazu została zaplanowana na maj 2018 roku.

Źródło: http://www.cinemablend.com/news/1704640/the-han-solo-movie-may-bring-back-darth-vader

Tagi: darth vader Disney han solo lucasfilm Ron Howard