Jakub Barwiak Jakub Barwiak 20.09.2017 09:43
Nowy filmowy Tomb Raider z pełnym zwiastunem
1322V

Nowy filmowy Tomb Raider z pełnym zwiastunem

Po pierwszym plakacie, kilku zdjęciach i krótkiej zajawce przyszła pora na pełen zwiastun. Zobaczcie jak w roli Lary Croft prezentuje się Alicia Vikander.

W nowym Tomb Raiderze inspirowanym grą z 2013 roku i jej sequelem z 2015, będziemy śledzić poczynania młodszej i niedoświadczonej Lary Croft, która będzie zmuszona do przesunięcia granic swoich możliwości, aby przetrwać na tajemniczej wyspie. Oprócz Alicii Vikander, w filmie zobaczymy Waltona Gogginsa (Mathias Vogel), Hannah John-Kamen (Sophie),  Daniela Wu (Lu Ren) i Dominica Westa (Lord Richard Croft). Reżyseruje Roar Uthaug (Fala).

Plakat nowego Tomb Raidera 

W nowym, filmowym Tomb Raiderze, Lara będzie starała się odkryć tajemnicę grobowca zwanego Mother of Death, pomagać będą jej w tym wskazówki pozostawione przez jej ojca. Oczywiście jak zawsze w takich przypadkach, bohaterowi/bohaterce depcze po piętach złowroga organizacja, zwana w tym przypadku Trinity.

Premiera filmu została zaplanowana na marzec 2018 roku, musimy więc poczekać zanim będziemy mogli ocenić nowe, filmowe wcielenie Lary Croft. Opublikowany zwiastun daje jednak nadzieję na przyzwoite kino, które na dodatek zachowuje wiele elementów z gier, na których się opiera. Sama Lara z kolei mimo, iż początkująca świetnie radzi sobie z przeszkodami, jakie są przed nią stawiane. Miejmy więc nadzieję, iż otrzymamy interesujące, trzymające w napięciu kino przygodowe pełne pułapek i skarbów. Tymczasem czekamy na premierę i na kolejne materiały promocyjne, którymi z pewnością uraczy nas Warner Bros.

Źródło: http://www.cinemablend.com/news/1704769/the-first-tomb-raider-trailer-is-exciting-and-mysterious

Tagi: alicia vikander roar uthaug tomb raider Video warner bros