Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 19.09.2017 20:40
Yakuza Kiwami. Nowy zwiastun przytacza liczne wyróżnienia
248V

Yakuza Kiwami. Nowy zwiastun przytacza liczne wyróżnienia

Yakuza Kiwami nie ma się czego wstydzić jeśli chodzi o oceny. Odświeżony klasyk spodobał się recenzentom i zgarnął wysokie noty. Teraz twórcy chwalą się opiniami i przedstawiają nowy zwiastun.

Yakuza Kiwami zadebiutowało na rynku w dniu 29 sierpnia i zjednało sobie uznanie krytyków z całego świata. Obecnie tytuł może się pochwalić wysoką średnią ocen na poziomie 82% w serwisie OpenCritic. Od nas pozycja również otrzymała mocną notę 8.5 i została uznana za niemalże idealne odświeżenie klasyka.

Nasza recvenzja - Yakuza Kiwami

Yakuza Kiwami to kolejny dowód na to, że marka wraca w wielki stylu na zachodnie rynki. Swego czasu seria miała problem z opuszczeniem Japonii, ale Sega poszła po rozum do głowy. Od roku fani cyklu i przygód Kazumy Kiryu są dosłownie rozpieszczani. W styczniu otrzymaliśmy fenomenalną Yakuzę 0, a w marcu przyszłego roku na półkach sklepowych wyląduje Yakuza 6. Debiutujący w ostatnim czasie remake może się pochwalić nie tylko dużo niższą ceną, ale i świetną jakością. Potwierdzają to liczne wyróżnienia i pochwały przyznane przez różne serwisy i redakcje. Twórcy chwalą się nimi i wypuszczają z tej okazji specjalny zwiastun.

Yakuza Kiwami - zwiastun z wyróżnieniami

Wyróżnienia stwierdzają zgodnie, że Yakuza Kiwami to gra opowiadająca wciągającą historię i tytuł, od którego trudno się oderwać. To także świetna produkcja dla osób pragnących powrócić do tej przygody i poznać ją drugi raz. Pozycja sprawdza się również idealnie jako punkt startowy dla tych, którzy chcieliby rozpocząć zabawę z całą serią, ale nie wiedzą od czego zacząć. 

Pozostaje nam liczyć na sukces finansowy i nagłą zapowiedź zachodniego wydania Yakuza Kiwami 2.

Źródło: YouTube (SegaAmerica)

Tagi: Deep Silver playstation 4 wideo Yakuza Kiwami yakuza team

Nie przegap