Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 19.09.2017 18:11
Call of Duty: WW2 prezentuje głównych bohaterów opowieści
454V

Call of Duty: WW2 prezentuje głównych bohaterów opowieści

Call of Duty: WW2 już w listopadzie pojawi się na półkach sklepowych. Wydawca kontynuuje więc działania machiny marketingowej i prezentuje tym razem główne postacie z kampanii fabularnej.

Call of Duty: WW2 mogliśmy ostatnio podziwiać na naprawdę świetnym zwiastunie fabularnym. Ten ukazywał nam głównego bohatera i okropieństwo wojny. Wcielimy się w rolę Ronalda "Reda" Danielsa, który znalazł się w samym środku piekła. Nie jest jednak sam i towarzyszyć mu będą członkowie Pierwszej Dywizji Piechoty Armii Stanów Zjednoczonych.

Call of Duty: WW2 - zwiastun fabularny prezentuje okropieństwo wojny

Call of Duty: WW2 przedstawia dzisiaj bohaterów opowieści. Ta ma z szacunkiem oddać realia historyczne i być pełna dramatycznych wydarzeń. Zaczynamy od postaci gracza, czyli Ronalda Danielsa. Jest on młodym rekrutem i chłopakiem, który prosto z rodzinnej farmy trafił w sam środek wojny. Niedoświadczony młodzieniec ma ledwie 19 lat i został wrzucony na głęboką wodę, gdzie będzie jednym z żołnierzy biorących udział w Lądowaniu w Normandii. Spodziewa się też potomka, więc jest silnie zmotywowany, aby przetrwać koszmar wojny i wrócić do domu.

Call of Duty: WW2 - poznajcie "Reda" Danielsa

Drugim członkiem oddziału jest Sierżant Pierson - weteran Kampanii śródziemnomorskiej. Jest to twardy i ukształtowany przez wydarzenia mężczyzna, który nie cofnie się przed niczym. 

Call of Duty: WW2 - poznajcie Piersona

Trzeci członek to Zussman. 21-letni mężczyzna, na którym zawsze można polegać. To najlepszy przyjaciel głównego bohatera, który zawsze chroni naszych tyłów. Jest on niezwykle lojalnym i pozytywnym bohaterem.

Call of Duty: WW2 - poznajcie Zussmana.

Na koniec został kapitan Turner. Jest to urodzony przywódca, który przez lata doświadczenia wyrósł na inspirującego człowieka dbającego o przeżyci swoich podwładnych.

Call of Duty - poznajcie Turnera

Call of Duty: WW2 zadebiutuje na rynku w dniu 3 listopada. 

Źródło: YouTube (Call of Duty)

Tagi: Activision Call of Duty: WW2 playstation 4 Sledgehammer Games wideo

Nie przegap