Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 19.09.2017 17:47
No Heroes Allowed! VR dotrze do Europy w październiku
235V

No Heroes Allowed! VR dotrze do Europy w październiku

No Heroes Allowed! VR pozwoli nam spróbować swoich sił w próbie przejęcia władzy nad światem. Pora wcielić się w przesiąkniętego złem Boga Zniszczenia i odeprzeć falę nacierających bohaterów.

No Heroes Allowed! VR to już kolejna odsłona nietypowej serii, która narodziła się jeszcze na ekranach PSP. Teraz marka przeskoczy do wirtualnej rzeczywistości i będzie bawić użytkowników PlayStation VR. Pora wcielić się w złoczyńce i grać na nerwach pozytywnych bohaterów.

No Heroes Allowed! VR pozwoli nam gnębić dzielnych bohaterów

No Heroes Allowed! VR to ponownie przedstawiciel gatunku strategii czasu rzeczywistego. Tym razem gra wykorzysta dobrodziejstwa PlayStation VR. Dzięki temu spojrzymy na świat dosłownie z punktu widzenia nikczemnego Boga Zniszczenia. Naszym zadaniem będzie hodować potwory i wysyłać ich do walki z dzielnymi bohaterami, którzy wyruszyli w przygodę, aby powstrzymać nasze plany dominacji nad światem. W tym wszystkim wspomoże nas córka głównego złego - urocza i złośliwa Badmella.

Świat będzie przedstawiony w formie makiety, a my zadbamy o jego ekosystem. Tytuł pojawi się w Europie dnia 17 października.

No Heroes Allowed! VR - zwiastun ujawniający grę

Źródło: https://twitter.com/PlayStation/status/910141471206109184

Tagi: acquire no heroes allowed! VR playstation 4. playstation vr Sony Interactive Entertainment wideo

Nie przegap