Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 19.09.2017 15:03
Dissidia Final Fantasy NT - Noctis z FFXV na zwiastunie
311V

Dissidia Final Fantasy NT - Noctis z FFXV na zwiastunie

Dissidia Final Fantasy NT trafi do nas na początku przyszłego roku, a tymczasem pojawia się kolejny zwiastun. Skupia się on na postaci Noctisa z Final Fantasy XV.

Dissidia Final Fantasy NT to kolejna odsłona bijatyki, która pierwotnie pojawiła się na PlayStation Portable. Po raz kolejny trafimy do lokacji i staniemy do walki z postaciami znanymi z serii Final Fantasy. Niedawno skończyły się zamknięte testy beta, w których mogliśmy przetestować jak w akcji sprawdzają się walki 3 na 3 ze sztuczną inteligencją i innymi graczami.

Dissidia Final Fantasy z datą premiery i prześliczną kolekcjonerką

Ostatnio mogliśmy zobaczyć jak wygląda przepiękna kolekcjonerka Dissidia Final Fantasy NT. Wtedy też poznaliśmy datę premiery, która przypada na 30. dzień stycznia przyszłego roku. Gra skupi się na walce z innymi graczami, dlatego nie będzie typowego trybu fabularnego.

Dissidia Final Fantasy NT w trakcie testów beta udowodniła jednak, że walki z innymi będą dawały sporo frajdy - o ile system będzie wyszukiwał ich szybciej. Poza tym, fajnie wcielić się w różne postaci ze swojego ulubionego uniwersum. Tym bardziej, że ich ilość ciągle się powiększa. Najnowszy zwiastun skupia się na postaci Noctisa, czyli bohatera Final Fantasy XV. O jego obecności w grze było wiadomo wcześniej, ale teraz możemy go zobaczyć w akcji.

Dissidia Final Fantasy NT - zwiastun z TGS 2017

 

Tagi: Dissidia Final Fantasy NT playstation 4 Square Enix Team Ninja tgs 2017 tokyo game show 2017 wideo

Nie przegap