Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 19.09.2017 14:18
Dynasty Warriors 9 pojawi się w 2018 roku. Jest nowy zwiastun
202V

Dynasty Warriors 9 pojawi się w 2018 roku. Jest nowy zwiastun

Dynasty Warriors 9 zapowiada się naprawdę nieźle. Twórcy zaprezentowali nowy zwiastun oraz ogłosili, że ich gra pojawi się na początku przyszłego roku.

Dynasty Warriors 9 jako najnowsza odsłona wprowadzi kilka znaczących nowości. Dziewiąta odsłona wprowadzi otwarty świat, ale to tylko jedna z nowości. Oprócz tego możemy liczyć na nowe możliwości w przeprowadzaniu bitew. Cały świat będziemy mogli przemierzać swobodnie, zarówno na pieszo jak i konno. W poszczególnych obszarach trafimy również na miasta i wioski.

Dynasty Warriors 9 wygląda lepiej niż można się spodziewać

Tegoroczne targi TGS przyniosły trochę nowych informacji na temat Dynasty Warriors 9. Najważniejszą z nich jest ta, że gra pojawi się na początku przyszłego roku - wcześniej premiera planowana była jeszcze na ten rok. Okres ten dotyczy zarówno naszego regionu jak i Japonii. Przy okazji - wraz z premierą pojawi się również wyjątkowa wersja PlayStation 4.

Najpewniej ograniczona będzie do Japonii. Zaprezentowano też nowy zwiastun, który znajdziecie poniżej. Tym razem mamy do czynienia nie tylko z fragmentami rozgrywki, ale również ze scenkami fabularnymi.

Dynasty Warriors 9 - zwiastun z TGS 2017

 

Tagi: Dynasty Warriors 9 Koei Tecmo Omega Force playstation 4 tgs 2017 tokyo game show 2017 wideo

Nie przegap