Jakub Barwiak Jakub Barwiak 19.09.2017 13:59
Avengers 4. Do obsady dołącza nowa aktorka
1294V

Avengers 4. Do obsady dołącza nowa aktorka

Do premiery Avengers: Infinity War jeszcze kilka miesięcy, jednak już teraz poznajemy fakty o sequelu tej produkcji, niezatytułowanej jeszcze, czwartej części Avengers.

Nową postacią jaka dołączy do Avengers będzie Kapitan Marvel, wcielająca się w nią Brie Larson została dostrzeżona na planie zdjęciowym w Atlancie. Dołączenie Larson do MCU zostało potwierdzone już ponad rok temu. Kapitan Marvel będzie pierwszą bohaterką Marvela, która otrzyma swój solowy film. Od tamtego czasu, większość szczegółów dotyczących jej roli w uniwersum, owiane było tajemnicą, wiedzieliśmy jedynie, że akcja filmu o Kapitan Marvel będzie się toczyć w latach 90-tych, oraz że pojawi się w nim Nick Fury.

Stan Lee nagrał cameo do pięciu filmów Marvela

Portal Just Jared zamieścił zdjęcia na których oprócz Brie Larson widać również Chrisa Evansa (Kapitan Ameryka), wygląda więc na to, że Avengers 4 będzie pierwszym filmem, w którym Kapitan Marvel będzie współpracować z resztą Avengersów.

Być może jej pojawienie się w czwartych Avengersach nie jest wielkim zaskoczeniem, jednak zdjęcia te są praktycznym oficjalnym potwierdzeniem tego faktu. Jej obecność na planie może również zwiastować również ewentualny wyciek pierwszych zdjęć Brie Larson w kostiumie Kapitan Marvel.

Według zapowiedzi Kevina Feige z Marvel Studios, Kapitan Marvel ma być najpotężniejszą postacią w uniwersum filmowym Marvela. Premiera jej solowego filmu jest zaplanowana na 2019 rok. Tymczasem najbliższa przygoda w świecie bohaterów ze świata MCU już w październiku, gdy na ekranach kin pojawi się Thor: Ragnarok.

Źródło: http://www.justjared.com/2017/09/18/brie-larson-chris-evans-land-in-atlanta-for-avengers-filming/

Tagi: avengers 4 Brie Larson Chris Evans Disney marvel

Nie przegap