Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 18.09.2017 20:27
Battlefield 1. Nadciąga Battlefest - konkurs, zniżki i darmowy trial z DLC
1280V

Battlefield 1. Nadciąga Battlefest - konkurs, zniżki i darmowy trial z DLC

Battlefield 1 w tym roku będzie obchodziło święto. Twórcy zapowiadają battlefest, który odbędzie się w dniach 19-30 września i będzie to wspaniała okazja, aby wypróbować za darmo rozszerzenia oraz wziąć udział w specjalnym konkursie.

Twórcy Battlefield 1 przygotowują wielkie święto. W dniach 19-30 września użytkownicy gry mogą liczyć na specjalne wydarzenia, misje, a nawet podarunki. Przygotujcie się na Battlefest, który pozwoli również przetestować za darmo rozszerzenia DLC.

Battlefield 1 - aktualizacja "W imię cara" już dostępna

Battlefield 1 w ramach nadciągającego Battlefestu pozwoli za darmo wypróbować zawartość z dodatków "Nie przejdą" i  "W imię cara". Ten drugi zadebiutował całkiem niedawno i oferuje dostęp do sześciu nowych map, nowe bronie, pojazdy i rosyjską armię. Do zabawy wymagane będzie posiadanie podstawowej wersji gry.

Battlefield 1 - darmowy trial "w imię cara"

Podczas inicjatywy Battlefest: Revolution rusza też specjalny konkurs. Twórcy zachęcają graczy do tworzenia klipów wideo z najbardziej intensywnych momentów z "W imię cara". Przygotowane materiały należy udostępniać jako odpowiedź na oficjalnych profilach Battlefield w serwisach Facebook i Twitter. Komentarz musi być oznaczony hashtagiem #EAContest i #BattlefestRevolution (w podanej kolejności). Zabawa potrwa od 19 do 25 września. DICE wybierze 12 finalistów, a następnie odda głos społeczności, która wybierze zwycięską pracę. Autor zostanie nagrodzony monitorem HDR od firmy Samsung.

Jeśli rozszerzenie "W imię cara" przypadnie Wam do gustu, to będziecie mogli skorzystać ze specjalnej oferty i kupić przepustkę Battlefield 1 Premium w cenie niższej o 40%. Ta da Wam również wcześniejszy dostęp do dwóch kolejnych przygotowywanych dodatków.

Źródło: https://www.battlefield.com/en-gb/news/article/battlefest-revolution-events-giveaways

Tagi: battlefest battlefield 1 Digital Illusions CE dlc Electronic Arts konkurs trial w imię cara wideo

Nie przegap