Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 18.09.2017 19:44
Call of Duty: WW2. Zwiastun fabularny prezentuje okropieństwo wojny
1046V

Call of Duty: WW2. Zwiastun fabularny prezentuje okropieństwo wojny

Call of Duty: WW2 doczekało się świetnego materiału, który w dosadny sposób ukazuje dramat wojny. Możemy liczyć na to, że otrzymamy mocną opowieść.

Call of Duty: WW2 to dla wielu głównie tryby wieloosobowe. Nie zmienia to jednak faktu, że seria słynie z intensywnych kampanii fabularnych. Nie inaczej będzie w przypadku najnowszej odsłony cyklu. Realia historyczne nadają się w końcu idealnie do opowiedzenia angażującej opowieści. Nowe wideo zdaje się potwierdzać, że jest na co czekać.

Call of Duty: WW2 i pierwsze szczegół na temat trybu Nazi Zombies

Call of Duty: WW2 wraca do korzeni i na front drugiej wojny światowej. Daje to sposobność do wykreowania wielu dramatycznych i emocjonalnych historii. Twórcy obiecują, że mamy obejrzeć na własne oczy okrucieństwo wojny i doświadczyć poświęcenia oraz heroizmu ludzi biorących w niej udział. Wcielimy się w szeregowca Ronalda "Reda" Danielsa i jako młody rekrut poznamy losy 1 Dywizji Piechoty Armii Stanów Zjednoczonych. Całość rozpocznie się od lądowania w Normandii a potem ukaże wydarzenia rozgrywające się w różnych zakątkach całej Europy. Wiemy, że weźmiemy udział w bitwie o Ardeny i o las Hürtgen

Call of Duty: WW2 - oficjalny zwiastun kampanii fabularnej

Call of Duty: WW2 zapowiada tydzień z historią. Twórcy niejednokrotnie wypowiadali się na temat poważnego podejścia w ukazaniu tamtych okropnych wydarzeń. W najbliższych dniach mamy otrzymywać zwiastuny, które przybliżą nam tło opowieści. Miejmy nadzieję, że studio faktycznie podejdzie z szacunkiem do przeszłości. Przekonamy się o tym już w dniu 3 listopada, bo właśnie wtedy gra wyląduje na półkach sklepowych.

Źródło: YouTube (Call of Duty)

Tagi: Activision Call of Duty: WW2 playstation 4 Sledgehammer Games wideo

Nie przegap