Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 18.09.2017 16:06
Horizon Zero Dawn - szczegóły aktualizacji 1.33
1152V

Horizon Zero Dawn - szczegóły aktualizacji 1.33

Horizon Zero Dawn doczekało się kolejnej aktualizacji, tym razem o numerku 1.33. Skupia się ona na poprawie błędów i dodaniu nowych funkcji. Pełną listę zmian znajdziecie w treści newsa.

Horizon Zero Dawn w poprzedniej aktualizacji stało się jeszcze łatwiejsze, po tym jak twórcy dodali łatwiejszy poziom trudności. To opcja dla tych, którzy chcą bez żadnych przeszkód poznać wątek fabularny. Oprócz tego łatka wprowadziła kilka poprawek - postęp nie powinien być już tak często blokowany.

Horizon Zero Dawn jeszcze łatwiejsze po nowej aktualizacji

Dzisiaj pojawiła się kolejna aktualizacja Horizon Zero Dawn. Twórcy opublikowali listę zmian i jak się okazuje, nie ma ich wiele. Dostajemy nową funkcję, czyli opcję ręcznego zapisania gry przed rozpoczęciem nowej gry. Ma to uchronić nas przed straceniem postępu. Reszta aktualizacji to poprawki i usprawnienia.

Ogólne usprawnienia:

  • Naprawiono problem z wyjątkowo wysokimi obrażeniami zadawanymi przez Tearblast Arrows na poziomie Ultra Hard.
  • Naprawiono problem umożliwiający nieograniczone korzystanie z Special Modification Boxes po zapisaniu gry i wczytaniu stanu.

Ponadto naprawiono kolejny problem z blokowaniem postępu fabularnego. Podczas grania na poziomie Story w misji ‘The Womb of the Mountain’ pojawiała się możliwość zabicia przeciwnika The Corruptor przedwcześnie, co blokowało postęp. Gracze, którzy zabili przeciwnika nie mogli wejść z nim w interakcję, co wymagane było do kontynuowania misji. Ten problem nie powinien już występować.

Na ten moment to wszystkie zmiany w aktualizacji Horizon Zero Dawn do wersji 1.33. Przypominamy, że pierwszy dodatek do gry, czyli The Frozen Wilds, ma pojawić się 7 listopada. Poniżej znajdziecie jego zwiastun pokazany na tegorocznym E3.

Horizon Zero Dawn - zwiastun dodatku The Frozen Wilds

 

Źródło: https://www.reddit.com/r/horizon/comments/70ue9r/horizon_zero_dawn_133_patch_notes/

Tagi: Guerrilla Games horizon zero dawn patch playstation 4 Sony Interactive Entertainment