Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 18.09.2017 11:32
Destiny 2 - przerwa w działaniu serwerów
664V

Destiny 2 - przerwa w działaniu serwerów

Destiny 2 doczeka się drugiej konserwacji serwerów. Te zostaną wyłączone dzisiaj planowo na cztery godziny. Choć tak jak ostatnio, może się to przedłużyć.

Destiny 2 otrzymało niedawno pierwszą aktualizację. Dzięki niej gra nie powinna się już wieszać, co tyczyło się głównie posiadaczy PlayStation 4 Pro. Oprócz tego łatka wprowadziła kilka mniejszych poprawek dotyczących odblokowywania multinarzędzia MIDA i innych aspektów rozgrywki.

Pierwsza łatka do Destiny 2

Dzisiaj serwery Destiny 2 zostaną wyłączone na 4 godziny, aby twórcy mogli wprowadzić kolejne poprawki. Mowa o łatce 1.0.1.3., ale poza jej numerkiem, twórcy nie ujawnili co będzie jej celem. Serwery będą wyłączone w godzinach 16:00-19:00. Taki przynajmniej jest plan, bo czas konserwacji może się oczywiście przedłużyć.

Przypominamy, że jutro wejdzie do gry nowy Nightfall - Exodus Crash. Bungie jakiś czas temu udostępniło rozpiskę zawartości, jaka będzie udostępniania na przestrzeni września. Kolejna zawartość pojawi się w piątek tego tygodnia, a ostatnia zaplanowana na ten miesiąc, 29. września. Poniżej z kolei znajdziecie nasze nagranie fragmentu rozgrywki.

Destiny 2 - fragment rozgrywki

Tagi: Activision Bungie Destiny 2 playstation 4 wideo

Nie przegap