Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 18.09.2017 09:42
Injustice 2 prezentuje dodatkową postać - Raidena
447V

Injustice 2 prezentuje dodatkową postać - Raidena

Injustice 2 w październiku zostanie wzbogacone o postać Raidena znanego z serii bijatyk jaką jest Mortal Kombat. Twórcy opublikowali wideo, na którym zaprezentowali dodatkową postać.

Injustice 2 dostępne jest od połowy tegorocznego maja. Od tamtego czasu gra zyskała sobie wielu nabywców i sporo pozytywnych opinii. Nowa bijatyka Netherrealm Studios ma rozwiązania, które nie wszystkim przypadną do gustu, ale fani komiksowego uniwersum DC powinni być zadowoleni. Jakiś czas temu pojawiła się pierwsza paczka z dodatkowymi postaciami, a teraz pora na kolejną. W akcji mogliśmy już zobaczyć komiksowego złoczyńcę jakim jest Black Manta, a teraz sprawdzimy jak prezentuje się Raiden.

Injustice 2 - Black Manta w pigułce

Już w październiku Injustice 2 zostanie wzbogacone o nową postać. Jest nią Raiden dobrze znany miłośnikom Mortal Kombat. W Sieci wylądowało wideo, które pozwala nam się przyjrzeć stylowi walki boga piorunów. Jak nietrudno się domyślić, rażenie prądem to podstawa większości ataków, ale zawodnik ma kilka innych asów w rękawie. Na nagraniu możemy zobaczyć jego atak specjalny oraz wyjątkową skórkę, którą otrzymają posiadacze edycji Ultimate.

Injustice 2 - prezentacja Raidena

Nie ma jednak informacji o tym, którego dnia października dodatkowa postać trafi do Injustice 2. Niemniej, posiadacze przepustki sezonowej oczywiście nie będą musieli za nic dodatkowo płacić, ale ci którzy jej nie posiadają, będą musieli zapłacić za interesującą ich postać. Przypominamy, że obok Raidena i Black Manty pojawi się jeszcze Hellboy.

Tagi:

Nie przegap