Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 18.09.2017 08:56
Warframe otrzymuje zestaw Arca Tenno Reinforcements
397V

Warframe otrzymuje zestaw Arca Tenno Reinforcements

Warframe wzbogaciło się dzisiaj o zestaw nowego uzbrojenia. Arca Bundle było dotychczas dostępne na PC, ale teraz pojawiło się również na konsolach.

Warframe jeszcze w tym roku diametralnie się zmieni - świat gry stanie się otwarty za sprawą dużego rozszerzenia o nazwie Plains of Eidolon. Wczoraj mogliśmy zerknąć jak prezentuje się to w ruchu i trzeba przyznać, że wygląda to naprawdę dobrze. Pod poniższym linkiem znajdziecie nagranie prezentujące zbliżające się nowości.

Warframe - 22 minuty z otwartym światem gry

Konsolowa wersja Warframe zostanie wzbogacona o nowe typy uzbrojenia. Mowa o Arca Tenno Reinforcements, dzięki któremu zyskamy dostęp do bardzo silnych broni i pancerzy. Są to potężne plazmowe strzelby, bronie z lunetami, które z każdym strzałem zadają coraz większe obrażenia, itp. Oto co znajdziemy w nowym zestawie:

  • Arca Plasmor
  • Arca Scisco
  • Arca Titron
  • Arca Armor
  • Arca Bundle

Arca Bundle w Warframe znajdziemy w Market, gdzie zakup zestawu kosztować nas będzie 550 jednostek Platinum. A jeśli nie chcecie całego zestawu, to w Clan Dojo Energy Lab możecie skupić się na tych, które interesują Was najbardziej.

Warframe - zapowiedź Plains of Eidolon

 

Źródło: http://www.playstationlifestyle.net/2017/09/17/arca-warframe-tenno-reinforcements-console/

Tagi: Digital Extremes playstation 4 Warframe

Nie przegap