Paweł Musiolik Paweł Musiolik 16.09.2017 14:50
Warframe - 22 minuty z otwartym światem gry
971V

Warframe - 22 minuty z otwartym światem gry

Warframe jeszcze w tym roku wzbogaci się o kompletnie nową zawartość zmieniającą postrzeganie świata gry. Digital Extremes ma w planach wypuszczenie otwartego świata do korytarzowej jak do tej pory gry. Jeśli nie wiecie jak to ma wyglądać, to nowe wideo od dewelopera pozwoli wam ocenić ich pomysł.

The Plains of Eidolon, bo tak studio nazwało dodatek wprowadzający otwarty świat w Warframe, pojawić ma się jeszcze w tym roku. Aktualizacja odda nam do eksplorowania i toczenia walk rozległe lokacje, które zmienią dotychczasowy styl gry w której rzucani byliśmy do zamkniętych lokacji w celu wykonania misji.

Na poniższym materiale wideo, równiny Eidolona mimo, że nie są jeszcze w pełni skończone, już teraz prezentują się imponująco. Przede wszystkim - są ogromne, co pokazuje jak ambitnie do swojej produkcji podchodzi studio. Na mapie nie tylko będziemy mogli walczyć z mniejszymi przeciwnikami, ale także atakować ogromne kreatury, swobodnie przemierzające krainy.

Warframe - pokaz otwartego świata

Warframe jest grą F2P, więc za aktualizację nie przyjdzie nam zapłacić ani grosza. Oczywiście studio będzie oferowało wszelakiego rodzaju mikropłatności pozwalające na szybsze postępy w grze, ale ze słów osób grających w Warframe, da się spokojnie obcować z tytułem bez wyciągania gotówki z portfela.

Tagi: Digital Extremes playstation 4 Warframe wideo